Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Kivagyok! Nem...

Mit tegyek? Kivagyok! Nem tudom hogy mi történik velem!

Figyelt kérdés

12 éves vagyok,augusztus 5.-én volt a szülinapom.Utánna egy héttel megváltozott a hangulatom:sokkal érzékenyebb vagyok,mindene megsértődök,sokat sírok és nem tudom miért.

Nem tudom azt sem hogy mi történik velem,néha ezért sírok.Teljesen kivagyok emiatt.

Mit tegyek?


2010. aug. 20. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Talán nyár eleje óta. Nem tudom...

13/L

2010. aug. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

kamaszodsz :D


jó, mondom én, egy tv reklámon is képes vagyok sírva fakadni. ha valaki sír, vele sírok :D


27 - N

2010. aug. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
dolgoznak a hormonjaid .. :D majd kinövöd
2010. aug. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Dolgoznak a hormonok, ez azért van.

Ha megjön a menstruáció, akkor is ez van. Ha egy nő terhes lesz, akkor is. Amikor már klimaxolnak a nők, akkor is ugyanezek a jellemzők, hirtelen és megmagyarázhatatlan hangulatváltozások. Azért próbáld kicsit kordában tartani a sértődéseket is és a hirtelen felcsattanásokat is, mert sok embert kiábrándíthatsz. Nehéz, de oda lehet rá figyelni.

2010. aug. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
biztos klimaxolsz xD
2010. aug. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Semmit ne tegyél.Minden lány átesik ezen.Te sem lehetsz kivétel.Megéled.Ennyi.

Ja,és nem fogsz belehalni.Úgyhogy ne nyafogj,inkább légy férfi - helyett - NŐ!

2010. aug. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél ki, inkább örülj neki, hogy felnősz! :) A testedben most nagyon jó és hasznos folyamatok mennek végbe, amiket így élsz meg. Hidd el, a kamaszkornak is megvannak a szépségei!
2010. aug. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kamaszkor! szívás, de túléled
2010. aug. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!