Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az baj ha nem vagyok biztos...

Az baj ha nem vagyok biztos abban, hogy jól tanulok, mégis jó jegyeim vannak? ? (több lent)

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy én alapvetően egy 5-4 átlagú tanuló vagyok, a dolgozataim jól szoktak sikerülni, viszont azt érzem hogy mégsem megy, és nem tudom ezeket, de ennek ellenére szinte mindig 5 vagy 4 lesz, nagyon ritkán becsuszik egy 3. Ezzel mit tudok kezdeni? Mások azt mondják jó tanuló vagyok de nem hiszem el, nem érzem hogy megy, csak tudom a válaszokat de mégsem érzem hogy jó lennék benne.

Lehet hülyének hisztek most de én ezt komolyan kérdem, és örülnék ha valaki tudna segíteni.

-köszönöm ha végig olvastad



2021. ápr. 7. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam mondani, hogy nem a jegyek számítanak hanem az azok mögött lévö tudás. Tanulj többet, nézz utána dolgoknak fejlezd magad, olvass sokat de ne a jegyeid miatt, hanem hogy te magad jobb légy
2021. ápr. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát, ilyen amikor egy oktatási rendszer a lexikális tudásra épít, nem pedig a tapasztalatszerzésre.
2021. ápr. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!