Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan győzöd le (próbálod...

Hogyan győzöd le (próbálod legyőzni)a lustaságot?

Figyelt kérdés
2008. dec. 6. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
sehogy.eleg nehezen megy. olyankor arra gondolok h ha igy fojtatom olyan leszek mint egy osztalytarsam. semmi leszek es az nem jo. es akkor vagy sikerul legyozni vagy nem :)
2008. dec. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel tegnap buliztam, ma képtelen vagyok tanulni. Pedig nagyon kellene... Szóval egyszerűen sehogyan. Nem tudom legyőzni, nem megy. Inkább alszom egy jót! :-)
2008. dec. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
sajnos sehogy..:(,de ha vki tud vmi jo otletet szoljon nekem is:)
2008. dec. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy próbálom legyőzni, hogy keresek valamit, ami motivál. Keresek egy célt, amiért érdemes küzdeni, érdemes elvégezni a kötelező dolgokat. Persze ez sem könnyű, de nekem ez a módszerem. De milyen lustaságra gondolsz? Mert ha az élet minden területén lusta vagy, akkor az azt jelenti, hogy nem találtad meg azt a tevékenységet, amit a legjobban szeretsz, és szívesen csinálsz. Mert ha van ilyen, akkor az ember abban a legszorgalmasabb.
2008. dec. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sehogy.. Ha nekem nincs kedvem valamihez, ami általában a tanulás, vagy a takaritás, akkor egyszerűen pihenek egy kicsit, és akaratlanul is nekifogok :(( Sajnos vannak ilyen kötelező dolgok
2008. dec. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Én listát írok magamnak aznapra, hogy mit kell megcsinálnom mindenképp, persze realisztikus listát, amit tényleg meg is lehet csinálni. Ha végeztem valamivel, kihúzom, és jó érzés, hogy egyre kevesebb dolog van a listán, ha meg végeztem, akkor is jól érzem magam, mert csináltam is valamit, meg maradt időm is és lehet lustálkodni! :)
2008. dec. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!