Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Számodra mit jelent a barátság?

Számodra mit jelent a barátság?

Figyelt kérdés
bármilyen gondolatodat megoszthatod.
2008. dec. 6. 13:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Baratomnak tekintem azt akiben megbizom, megosztom vele banataim gondolataim. Egyutt nevetunk sokat de a bajban is velem van.
2008. dec. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy igaz baráttal képes az ember teljes csöndben lenni, akár percekig - anélkül hogy kínosnak érezné azt:)
2008. dec. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Nekem az a barat: akivel barmirol barmikor tudok beszelni, megbizunk egymasban, es nem csak akkor barat, amikor mulatni kell, hanem a bajban is kiall mellettem. Es mivel kulfoldon elek, azt is hozzatennem, hogy az igazi barat tovabbra is kapcsolatban van veled akkor is, ha fizikailag nem talalkozhattok.
2008. dec. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátnőm második éve van kint Angliában, és lehet hogy ott is marad. Mégsem érzem, hogy hiányzik, mert igazából itt van velem. A barátság nekem az az érzés, ahol nem számít a távolság vagy az idő.
2008. dec. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Számomra is körül belül ezt jelenti a barátság, amit itt az előttem lévők leírtak. Csak sajnos nekem ilyen nincs, nincs ilyen ember, egyszóval nincsen barátom. :( Csak amég a suliban vagyok ott vannak akiket "elvileg" annak kéne, hogy tekintsek, de iskolán kívül sehol senki.
2008. dec. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
a barátság?biztonság érzetet.boldogságot és elégedettséget nyújt a tudat,hogy nem vagyok egyedül.megnyugtat az érzés,hogy van kire számítani és az a valaki is őszintén számíthat rám.ez az egyetlen dolog az életemben amiről tudom,önzetlen.ha valakinek tényleg igaz barátja van,elégedett lehet,hisz tudja sose marad egyedül.kell ennél nagyobb kincs??
2008. dec. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönöm írásaitokat.
2008. dec. 6. 19:30
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

teljesen egyet ertek az utolsoval..

az oszinteseg,a kitartas joban rosszban egyarant az a ketto a legfontosabb :)

2008. dec. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kölcsönös bizalom. :) Egy baráttal lehet örülni, szomorkodni.. A nehéz pillanatokban is támogat, ugyanakkor ő is tudja hogy én viszont támogatom :) A legmélyebb titkainkat is megosszuk egymással. :D Számomra ezt jelenti a barátság.
2008. dec. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
Hogy amikor azzal a bizonyos emberrel vagyok akkor ő mindig a legjobbat hozza ki belőlem!Mellette eszembe se jut sírdogálni és szomorúnak lenni.Tudok tőle tanulni és fordítva is igaz.A vele eltöltött percek mindegyike igazi,őszinte beszélgetések,hülyülések.
2008. dec. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!