Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Számodra mit jelent a barátság?

Számodra mit jelent a barátság?

Figyelt kérdés
bármilyen gondolatodat megoszthatod.
2008. dec. 6. 13:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
számomra a barát az, akiért gondolkodás nélkül áldoznám fel az életem.
2008. dec. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a barátom akinek a legapróbb részletekig beszámolok mindenről ami velem történik.Ha elkezdek egy mondatot,ő betudja fejezni helyettem,mert annyira ismer.Aki még hazudni is tud a nevemben helyettem,ha kell.Volt ilyenem,de elveszítettem.:(

Jobb kapcsolatban voltunk mint a 3 tesóm közül bármelyikkel.Jobban ismert mint az Anyám.

2008. dec. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

szeretet, biztonság, megértés, bizalom, öröm, bánat, nevetés, sírás

az életemet odaadnám a legjobb barátomért (de azért nem szeretném, hogy ilyen helyzetbe kerüljön)

"az ember önmagában semmit sem sem ér,

ha nincsen barátod, elvisz a szél"

2008. dec. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
H ő jobbnak lát engem mint mások, és ha belenézek a 'tükrébe' általa én is annak látom magam. Akivel együtt hallgatni is lehet,m nem veszi zokon, akiben bízhatok a bajban is számíthatok rá, aki rendszeresen keres engem m hiányzok neki; Őszinte velem stb
2009. dec. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!