Miben v kiben hiszel?

Figyelt kérdés
Isten, Univerzum ereje stb.
2010. aug. 23. 12:00
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
1. Istenben 2. Sorsban 3. Magamban és ennek a hármas elegye az Élet menete.
2010. aug. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 Zoli =) ***** válasza:

Sziasztok! :-)


Amikben hiszek.


-Hiszek abban, hogy sorsunkat mi alakítjuk, mi irányítjuk.


-Hiszek abban, hogy bármit el tudok érni, ha nagyon akarom, teljes szívemmel lelkemmel teszek érte, nem adom fel, nem nézek hátra, hanem csakis előre nézek, vagyis magabiztosan török előre.


Kikben hiszek?


-Magamban,

-a családtagjaim nagy részében,

-a legjobb barátaimban,

-a barátnőimben.


Ezek azok a dolgok, amikben, és akikben hiszek.


Üdv:Zoli =)

2010. aug. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

hiszek abban, hogy minden nagyobbb vallás a helyes utat próbálja megmutatni, hiszek abban, hogy nem csak isten létezik, hanem a többi vallásban szereplő felsőbrendű lények is. hiszek az egyensulyban és hiszek az adok-kapok ban és abban, ha elveszek, tőlem is elvesznek, és hiszem, hogy ez a föld minden élőlényére igaz. és hiszek abban is, hogy egynap viszonzott szerelemre is rátalálhat mindenki.

22/f

2010. aug. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Önmagunk valóságában, az Önvalóban, amiből és amiben minden létezik. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. aug. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Beatrix17 ***** válasza:
Magamban!
2010. aug. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

08.23. 16:34-es. Ezt nem nagyon értem. hiszel Istenben és a reinkarnácioban is. a kettö valahogy nem passzol...

ha Istenben hiszel, tehát vallásos vagy, akk a menyországban kellene hinned nem a reinkarnácioban. vagy tévedek? vagy ha nem a menyországban hiszel hanem a reinkarnácioban, akk hogy jön Isten? mert én Istent a kereszténységhez tudom kapcsolni(meg esetleg református, stb.)

am meg a kérdésre válszolva, nem hiszek ilyenekben, h Univerzum ereje. Én a tudományban hiszek, ami tényeken alapszik. Tudom, h a tudomány és a vallás régota szemben áll egymással, pl a világ teremtését tekintve. de én akárhogy is probálom nem tudom elhinni azt amit a hit mond. pedig én egészen kiskorom ota kereszténynek vagyok nevelve, mégse. nem tudom elhinni. eleinte probáltam, de nem ment. Misére kellett minden vasárnap mennem, de nem tudtam elhinni amit mondtak. a családom folyton probálja bizonygatni, h a valláshoz nem kellenek kézzel foghato dolgok. mint pl bebizonyitani, h Jézus létezett. el kell hinni. ennyi. de ez nekem nem megy.

szal én a bizonyíthato dolgokban hiszek.(fizika, kémia,stb,...)

(bocsi, ha tul hoszzan fejtettem ki...)

2010. aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Orbán Viktorban.
2010. aug. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Istenben hiszek. :)
2010. aug. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

tegnap 13:49

Te vagy az én emberem :D

Végree találok olyat (itt gyikon), aki nem hisz hogy létezik isten vagy mittudomén. 1, isten nem létezik, Chuck Norris létezik, és Chuck hitette el velünk, hogy isten létezik, mert ő k.urva szerény és nem akarja hogy (mégjobban) mindenki őt dicsérje, tisztelje.

2, nincs isten :D

És itt egy kis képecske : [link] Na szóval hogy is vannak a dolgok ???? :D

2010. aug. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

1. mondatomba javítanák :D

"aki nem hisz" "aki nem hiszi"

2010. aug. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!