Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Annyira nyomottnak érzem...

Annyira nyomottnak érzem magam, hogyan tudnék lazább lenni, hogy ne érezzem azt a nyomást a lelkemben? Csak úgy elfelejteni mindent, ne gondolni semmire?

Figyelt kérdés
Amúgy nem történt semmi nagy probléma, mégis annyira furcsán érzem magam, mintha valami zavarna, meg folyamatosan mintha össze volna szorulva a szivem. Csak apró dolgok vannak, amik minden más embernél is előfordulnak biztos vagyok benne. De mégis a saját nyugtomért, hogy ne érezzek feszültséget mit tudok tenni? Gondolom, hogy valamivel nagyon el kellene foglalnom magam...
2010. aug. 23. 12:40
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Igen sajnos globális ,tegnap boltba mentem, eladók unott fejjel,néztek, maguk elé ,szerintem örültek volna ha kifordulok,ilyen a világ sajnos.
2010. aug. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Ja ja, mi is a barátokkal a buli helyett civakodunk..ilyen nem volt még, hogy ne bulizzunk, hanem inkább veszekedjünk..Szóval mindnekibe fel van gyűlve az a sok "jóóó"
2010. aug. 23. 13:06
 13/27 anonim ***** válasza:
Miért boltos ként minek kellene örülniük? És mi az, hogy "kezd rossz kedv lenni"? Mi az, hogy kezd? Nálatok ez valahogy úgy vagy, hogy sok jókedv néha rosszkedv, nálam meg sok rosszkedv néha jókedv.
2010. aug. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
na vele meg egész nyáron ez volt...kb most kezdek kijönni belőle de még néha szar a kedvem.
2010. aug. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Minek örüljön büdös tököm tudja talán hogy dolgozhat, de ha bemegyek a boltba ne hányjon már le a szemével,egy kis mosoly olyan rohadt nagy kérés,olyan nehéz?
2010. aug. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

13:36 vagyok

Elfelejted, hogy melyik országban élsz...

2010. aug. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
76%

"melyik országban élsz..."


Mi egy ilyen búvalb@szott ország vagyunk!Sajnos én is tapasztalom,hogy nagyon felgmák az eladók(tisztelet a kivételnek),mintha én tennék szivességet neki,hogy nála vásárlok...

2010. aug. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

19:07 vagyok

Igen valóban. Egyébként amikor azt írtam, hogy "miért minek örüljenek" én ezt úgy gondoltam, hogy ugye az eladók is járnak vásárolni ahol őket is flegmán nézik, ezért ők is azok, ez egy körforgás/fertőzés és az egész országban elterjedt már, nincs visszaút, mindenki meneküljön aki normális életet szeretne.

2010. aug. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

ui: ne használd a búvalb@szott szót mert a nagyanyámra emlékeztet aki mindig ezt mondogatja rám és a család férfi felmenőire

köszönöm :)

2010. aug. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha rossz kedved van,szomorú gondolataid vannak,szomorú zenéket halgatsz,negatív érzéseid keletkeznek,nincs kedved semmihez.

Miért nincs jó kedved?

Nem szabad egy mélyponton azt mondani,hogy "mélyponton vagyok,de nem baj sokan vannak még ilyen helyzetben,majd jobb lesz. Elmúlik."

Ezzel letáborozol odalent,és nem engeded magad csak nagyon lassan,vonszolva felmenni a hullámhegyre. (Ami így vízszintes vonallá válik.

Nem majd,hanem MOST kezdj el bolog lenni!

Ne várd meg,hogy elmúljon magától!

Mulaszd el!

Minden pillanat a legjobb pillanat erre a tettre!

Csinálj olyan dolgokat,hobbikat amit szeretsz,menj el sétálni,biciklizni,halgass boldog zenét olyat,amikor boldog voltál és meglátod sokkal boldogabb leszel,bármit amitől jobb kedved lesz!

Pozitív gondolkodás.

Gondolat -> Érzelem -> Cselekvés!

Sok-sok "Boldog vagyok". -> Boldogság. --> Boldog leszel.

ILYEN EGYSZERŰ!!! :D

Csak gyakorolni kell,és menni fog.

Ha a barátaid látják,hogy boldog vagy akkor rájuk is tapad belőle. Vidítsd fel őket!

2010. aug. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!