Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez milyen mentális probléma...

Ez milyen mentális probléma lehet?

Figyelt kérdés

Csináltam olyat, hogy azt mondtam egy-egy lánynak, hogy a fiúkat szeretem.

És azóta ez bennem maradt majd többször is eljátszottam.

Lényegében az volt, hogy azt mondta a lány hogy nagyon csúnya vagyok, meg ne is próbáljak ismerkedni, aztán én csak hülyeségből írtam hogy akkor áttérek a fiúkra, majd arra azt mondta hogy oké akkor segít keresgélni meg hogy legyünk akkor barátok. Meg mehetünk egy bulizni is.

Igazából az tök jól esett, hogy még ilyen szinten is beszélt velem legalább egy nő és ráhagytam. Viszont aztán társkeresőn nekem nagyon nem jöttek be a férfiak. És volt egy okosabb lány ő neki lejött hogy csak hülyéskedek.


Viszont ha "normálisan" akarok csajozni akkor nincs 3 mondat és már levagyok koptatva valamiért.



2021. máj. 10. 10:39
 1/1 anonim válasza:
Szerintem evvel ne "viccelődj" mert utána nem fognak komolyan venni a másik az hogy valószínűleg vagy a szöveged gáz vagy eggyáltalán nincs humorod. Ez a kettő nagy kizáró ok viszont nem ismerlek ennél többet nem tudok így mondani
2021. máj. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!