Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon megbántam, (még jobban)...

Nagyon megbántam, (még jobban) utálni fognak ezért?

Figyelt kérdés

Edzésen én vagyok a feketebárány, konkrétan senkivel sem beszélek, nem tudok nyitni az emberek felé. Szertornázom, ma az edzők kitaláltak, hogy ugya az eddigi páros versenyszámok helyett legyen egy trió. Egy kb 15 éves csajjal csináltunk néhány elemet próbaként, mi 17-17 évesek vagyunk. Nem mentek jól a átdolgozott, és most nem szeretnék rosszat feltételezni a lányról, de eléggé ilyen 'tinir*bi'-nek tűnik. Edzés után szerintem tökéletes normálisan elmondtam az edzőnek, hogy én szeretnék maradni a duónknál, mondta, hogy ő is csak próbálnak látja, de nem ért egyet. Ez így oké is lenne, tök korrekt, minden, de ugye sose voltak barátaim, én vagyok az az alacsony, vékony kislány, akivel csak szánalom ól állnak szóba, nem tudom, hogy e miatt, vagy csak alapból, de elég jó emberismerő vagyok. Láttam a megvetést, undort, csalódottságot a szemeiben.


Ez pénteken volt, holnap lesz a következő edzés, rettegek, hogy meg fognak alábbi, elmondja mindenkinek, és még jobban utálni fognak. Lehet, hogy csak én reagálok túl, ti az edző helyében mit tennétek (?)



2021. máj. 10. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne reagáld túl! Próbáld ki ezt a triót, és ne első látásból ítélj meg embereket! Nem is ismered. Honnan veszed, hogy egy ribi? A látszat néha csal. Ha jobban megismertem akkor mondj a lányról véleményt.

Nem hiszem, hogy ezért utálni fognak különben. Próbáld ki a triót! Hajrá!

2021. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
+1 az #1nek
2021. máj. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!