Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak szerintem gáz ez, lehet...

Csak szerintem gáz ez, lehet még ennél jobban megbántani az embert?

Figyelt kérdés
Szóval először beharangoz nekem egy programot, amit végül lemondanak, és mint kiderül megszervezik mással. Fokozható még valahova az ember semmibe nézése? Vagy ez csak szerintem volt nem túl szép?
2017. júl. 24. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Valóban nem volt szép, de ez alap a mai világban. Majd akkor leszel igazán megbántva, amikor egyáltalán nem szólnak neked, soha semmiért, sőt azt is elfelejtik, hogy a világon vagy. Sőt, ha te keresed őket, arra se lesz semmi reakció.
2017. júl. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég kevés és zavaros az információ. Beharangoz (ki?), lemondanak (itt már többes szám van). Ennél gázabb helyzetbe ne kerülj életedben!
2017. júl. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első, már lassan tényleg ott tartunk...
2017. júl. 24. 23:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincsen más dolog még a történetben?

Kicsit kevés az infó.

2017. júl. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Senki nem bántott meg téged, egyáltalán. Ők azt csinálnak amit akarnak, azzal szerveznek programot akit akarnak, és nem te veled szerveznek meg egy programot.

Te pedig magadra veszed, és megbántódsz, amiért mások nem veled szerveznek programot.

Az a gáz, hogy így meglehet téged sérteni ennyivel, olyan vagy mint a felnőttek nagyrésze, ovisok.


Igen, fokozható.. Ez semmi, úgy tűnik te nem éltél át nagy fájdalmakat.. Ha egy 100-as skálán néznem kéne hogyan lehet valakit megbántani, akkor ez a 1-es.

2017. júl. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Uhh. Velem egy ilyen volt nagyon régen amire emlékszem, a többi az így elenyészett.

Egyik csaj, akivel jóban voltam az osztályban megkérdezte egyik nap, hogy félek e a kutyáktól, mert hogy neki vannak, és szülinapja lesz, és meg szeretns hívni.

Engem kérdezett meg először, és végül kit nem hívott meg? Engem.

Szinte az egész osztály ott volt, egy két antiszocabb emberen kívül, na meg én se voltam ott.

2017. júl. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!