Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj, hogy csendes típus vagyok?

Baj, hogy csendes típus vagyok?

Figyelt kérdés

Osztálytársaim is megjegyezték, hogy nem beszélek vmi sokat.. De hát én ilyen vagyok. :S Vagy változtatnom kéne? :/

17/L


2010. aug. 25. 07:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha jól érzed magad csendesen, akkor nem kell változnod mások kedvéért:) Annak is megvannak a maga előnyei.
2010. aug. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Nem baj. Nem vagyunk egyformák. Csak az lehet zavaró, hogy mostanság a nagypofájú, agresszív embereknek áll a zászló. De ez lehet, hogy csak látszólagos...
2010. aug. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
szerintem nem baj :)
2010. aug. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ha változtatsz, mert errefelé is azokat birják akik sokat beszélnek. Én is jobban szeretem azokat akik tudnak sok hülyeséget, mint aki csak hallgat. 16F
2010. aug. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

nem nembaj...van egy osztálytársam.vagyis már csak volt.

és az utóbbi 2évben ....max 10mondatot ha váltottunk...nem szokott nagyon beszélni...de szerette mindenki:D

és az egyik barátnőmmel azt beszéltük hogy elég helyes ha többet beszélne tuti sikere lenne:D


de télleg nem baj. ha te csendes vagy akkor az vagy. nem kell megváltoznod. <3

2010. aug. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Néma Bob is jófej, szóval nembaj.
2010. aug. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is egy alig hallható emberke voltam mindig, de hátrányom sosem származott belőle, ellentétben azokkal, akik ezt a tulajdonságukat bunkósággal próbálták leplezni ;) Sose szégyelld azt, aki vagy.
2010. aug. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

nekem csak akkor nem áll be a szám ha pl a barátnőmnek dumálok valami hülyeséget vagy anyukámnak dumálnék, de lesz@rja, amúgy én is ilyen vagyok, nem szeretek olyanokkal csevegni akik tök h.lyék, mindenféle ostobaságról képesek beszélni pl vásárlás stb. nem csak abból áll az élet

az osztálytársaidat sz@rd le, egyszer csak találsz egy olyan baráti társaságot ahol jól érzed magad és tudsz is miről beszélni

engem is annyit csesztettek emiatt általánosban és felőlem mind b.kaphatják és a mostani osztálytársaim is

2010. aug. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
na és a lényeg lemaradt, szerintem nem kell megváltoznod ha nem akarsz, én akartam és nem ment és már egész megbékéltem azzal, hogy ilyen vagyok
2010. aug. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Am. csak az iskolában vagyok ilyen kuka. :D Itthon, vagy a saját magam kis társaságomban van szám. De az osztálytársaim nem olyanok akikkel jól kijövök..
2010. aug. 25. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!