Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj, hogy csendes típus vagyok?

Baj, hogy csendes típus vagyok?

Figyelt kérdés

Osztálytársaim is megjegyezték, hogy nem beszélek vmi sokat.. De hát én ilyen vagyok. :S Vagy változtatnom kéne? :/

17/L


2010. aug. 25. 07:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Valahogy én is így vagyok!:D:D A suliban csendes, otthon nagyszájú :D
2010. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek a csendesebb lányok, de azért nem szeretek magammal beszélgetni.

19F

2010. aug. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Énis ilyen vagyok mindenhol annyira hogy van hogy napokig nem szólok egy szót se valakit idegesít valakit nem érdekel, valakinek bejön. :) Egyébként nem vagyok azafajta aki nem kommunikál inkább a beszéddel van bajom, inkább az arckifejezésemből és egy-egy kézmozdulatból értenek meg. Egyébként nagyon utálom a felesleges fecsegést mikor találkozik valaki a haverjával akivel tegnap is találkozott és ez a sablon hogy mivanveled? semmi?veled? semmi. És ennek le kell játszódnia és tudják hogy úgyis azt mondja hogy semmi és ezt utálom mondtam is haverjaimnak hogy hanyagolják már legyenek olyan jófejek mer idegesít mint állat. Meg egy csomó olyan van hogy olyanokat mondnak ami tök felesleges, pl mikor az öregek így augusztus közepe tájban percenként kérdezgetik hogy namivankezdődikaziskolakisfiam? mikor tudják hogy IGEN KEZDŐDIK! Meg ehhez hasonlóak.....

15F

2010. aug. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem baj, de szerintem, hogyha beszédesebb lennél, akkor esetleg olyan kapcsolatokra tehetnél szert, amik aztán a későbbiekben értékesek lehetnek a számodra.
2010. aug. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
énis ilyen vagyok, nekem is mindigmondják, de már megszokták...
2010. szept. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!