Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Nem akarok élni....

Mit tegyek? Nem akarok élni. Mindig visszahúzódó voltam, soha nem mertem jól érezni magam.

Figyelt kérdés
2021. jún. 7. 19:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lassan fel kell engedni. Magadban sem mered jól érezni magad, vagy csak mások előtt nem?
2021. jún. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Soha, mindig ott van a hogy mit fognak gondolni, jól teszem e hogy beszlte aa faluban valakivel, és legtöbbször lejátszódik bennem a beszélgetés, keresem mit ronthattam el.
2021. jún. 7. 23:20
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy rosszat gondolnak rólad, ha jól mered magad érezni? Szerinted mit gondolnának rólad?
2021. jún. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Majd rá fogsz jönni, hogy annyira nem fontos, mit gondolnak rólad.

Számít, persze - de fontosabb, hogy TE mit gondolsz magadról.

2021. jún. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
91%
Kezd el magad jól érezni. Az élet szép, és jó.Persze néha vannak gödrök, buktatók, találkozol olyan emberekkel akik nem érdemlik meg a bizalmad, és visszaélnek vele, de ezeken mindenki túlesik. Ne add fel! Érezd jól magad! Vedd körül magad olyan emberekkel, akik elfogadnak, értékelnek, őszinték veled. Menni fog. Mindig azt tartsd szem előtt, hogy a történetednek Te vagy a főszereplője! Érezd benne jól magad! Minden jót Neked!
2021. jún. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Először próbáld Magad egyedül jól érezni! Találj rá arra az elfoglaltságra, ami boldoggá tesz. Sétálj a napsütésben, olvass vidám könyvet, egyél finomat, hallgass jó zenét, tegyél jót valakivel önzetlenül, és azt fogod érezni, hogy ezt kár itt hagyni. Aki boldog egyedül, annak előbb-utóbb lesz társasága, aki nem ítéli el.
2021. jún. 9. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
6-hoz: a becsületes, boldog embert a hasonlók nem ítélik el.
2021. jún. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
keress fel egy cihológust. Ha nem megy még mindig marad lehetőségnek a szerzetesi élet.
2021. jún. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Van kedved beszélgetni? Sokszor az is segít.
2021. jún. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kokomfitty ***** válasza:

Ha valóban nem akarnál élni akkor már nem élnél, de semmi esetre sem ide jönnél gyógyírt keresni, ha meg ezzel akarsz másokat zsarolni elég primitív.

A sógornőm is ilyennel tartotta sakkban a családot, aztán amikor nekem esett, hogy kiugrik miattam az ablakon (4. em) kinyitottam neki. Többször nem fordult elő. Persze ez nem akadályozta meg, hogy mással ne szórakozzon tovább. Szerinted csoda, hogy nem volt kedvenc? Senki nem szereti ha valaki mindig nyavalyog, bármit is megtesznek érte egyre többet szeretne, és már maga sem tudja mit.

2021. jún. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!