Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan törhetnék ki a saját...

Hogyan törhetnék ki a saját elmém börtönéből?

Figyelt kérdés

Heti legalább 3 teljes napot itthon vagyok, ennyi a szabadnapon. Szinte minden egyes napot kínszenvedéssel élek meg, szorongok, mély félelmeim vannak, nem tudom mihez kezdjek. Képtelen vagyok egyedül csinálni bármit is, de nincsenek barátaim, csak az online térben. Viszont félek új embereket is megismerni. Amikor dolgozom szinte semmi bajom nincs, mert emberek között vagyok, de amint hazaérek, elfog ez a céltalanság. Sokféle hobbim lehetne, amikkel tudnék itthon foglalkozni, de képtelen vagyok rá. Elkezdek valamit, és szinte percek alatt feladom, mert nem megy, mert úgy érzem nem számít senkinek sem a létezésem. Úgy érzem nincs értelme az életemnek, haszontalan vagyok. Hamar elveszítem a motivációt a céljaim felé. Járok kineziológushoz, de semmit nem ér. Hogyan léphetnék ki végre ebből? Meditáljak? Erőszakkal végezzek dolgokat? Van valaki, aki hasonlóan érzett, de sikerült ebből kilépnie?

30/N



2021. jún. 11. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Önkéntes munkával?
2021. jún. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól még hogy az életnek nincs különösebb értelme, még érezheted jól magad.

Milyen cél lenne az, amire azt mondanád, hogy ez elég motivációt ad, mert elég nagy, és fontos cél?

2021. jún. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
igyál! az segít!
2021. jún. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj mindent a szabadnapjaidon másokkal:


-járj meditációs csoportba - a meditáció pont a gondolatok elengedésében is segít!

-sportolj csoportban, ill. a hobbijaid is emberekkel végezd, amennyire lehet

-tartsd a barátaiddal élőben a kapcsolatot, ne online

-a kollégákkal is menjetek programokra, akikkel jól kijössz


Hajrá!

2021. jún. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A meditáció jó ötlet. Lazulj el mindenképp! Sportolj, mozogj valamit! Örülj mindem apró dolognak az életben! Ismerkedj, beszélgess, akár csak a neten is! Ha kell, sodródj az árral, de soha se add fel a reményt! És főleg békülj ki magaddal! Ne várd, hogy a sült galamb szádba repüljön! Tegyél érte valamit! 😉
2021. jún. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!