Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rosszul érzem magamat lelkileg...

Rosszul érzem magamat lelkileg, valaki meghallgat?

Figyelt kérdés

A napokban olyan szörnyű érzéseim vannak, hogy jelenleg az is erőt ad ha valaki csak elolvassa ezt.

Az elmúlt időben jöttem rá, hogy senkire sem tudok számítani és ezt csak magamnak köszönhetem.

Körül vagyok véve teljesen szeretnivaló emberekkel és észrevettem, hogy ha bárki is szeretni próbál, én elintézem, hogy megutáljon. A jobbik helyzet az amikor bemagyarázom magamnak, hogy megutált egy olyan személy aki valójában teljes szívéből szeret engem.

A családomban, a baráti társaságomban kirekesztve érzem magam, nélkülem sokkal jobban meg vannak és talán igaz is.

Állandóan félek, hogy valami olyant teszek amivel megbántok másokat, nem merek megszólalni közösségekben, rettegek, hogy rosszat mondok.

Online barátom van, vagyis több annál. Sokkal több.

Mindig segít és én is neki, mellette felszabadult vagyok, pedig mindennap beszélünk, találkoztunk már élőben. Erőt adn számomra, viszont a jelenleg nem akarom ismét az én fájdalmaimmal terhelni, hiszen tudom, hogy mindenkinek meg van a maga gondja.

Miatta jöttem rá, hogy az online oldalak mögött eltudok bújni, rengeteg oldalra felregisztráltam ahol beszélgetni lehet, a többsége anonim chat oldal.

Emberekkel beszéltem, akikkel valójában nem ismerjük egymást, olyan oldalamat tudtam megmutatni amit a körülöttem lévő emberek soha sem fognak megismerni.

Az akivel beszéltem,nem tudott a hibákról amiket elkövettem, nem hallott a szörnyű pletykákról amiket rólam terjesztenek.

Ez a dolog addig volt szép, amíg rá nem jöttem, hogy függő vagyok, és ez még veszélyes is.

Kár, hogy azután jöttem rá, hogy idősebb férfiakkal kezdtem el chatelni majd találkozgatni, megvárták, hogy fontosak legyenek számomra, elhitették, hogy fontos vagyok számukra. Velük jól érzem magam a talin, de mindenegyes találkozás után szörnyen éreztem magam, de ezek elmúltak és vártam, hogy láthassam ismét.

Most pedig teljes éjszakákat maradok ébren, várva, hogy online legyen.

Magam körül pedig mindenkinek hazudok mert nem tehetek mást.

Talán érthetetlen számodra amit leírtam, utólag végig olvasva nekem is az. Kiakarok szállni ezekből a kapcsolatokból de lehetetlennek érzem.


2021. júl. 1. 00:16
 1/7 anonim válasza:
Szia, én szívesen meghallgatlak
2021. júl. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Helló! Én is örömmel hallgatlak, segítek, ha úgy adódik.:)
2021. júl. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Úgy jön le, hogy valamiért nagyon nem szereted magadat és ez befolyásol a kapcsolataidban. Amiket magad iránt érzel, azt rávetíted a másikra, mintha ő érezné irántad, pedig ez valószínűleg nincsen így. Gondolkodj el rajta, hogy mi lehet az ami miatt nem szereted most magadat? Talán ezek a hibák és szörnyű pletykák, amiket említesz is? Biztos, hogy ezek akkora nagy hibák és nem csak te érzed úgy?

Ahogy írod is sokan szeretnek az online térben, ez azt mutatja, hogy szerethető vagy csak valamiért te most nem szereted magadat. Ez lehet, hogy elsőre merésznek hangzik, de mondd el a hibáidat valakinek akár online, aki a barátod és figyeld meg a reakcióit. Általában amit belülről nagyon cikinek érzünk, az kívülről sokszor egyáltalán nem az és egy igazi barát a hibák ellenére is szeretni fog. Ez pedig megerősíthet téged is.

Amit még tanácsolni tudok hogy vannak ilyen telefonos lelki segély szolgálatok, megpróbálhatod őket is vagy egy pszichológus is nagyon nagyon sokat segíthet.

2021. júl. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ ❤

Rendben, megpróbálok elgondolkodni ezen.

2021. júl. 1. 01:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha még aktuális, akkor nekem is írhatsz.
2021. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is nyugodtan! <3
2021. júl. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
Ó, átkos kamaszkor!
2021. júl. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!