Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változtassak ezen?

Hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés
Egy új helyen dolgozok kb 2 hónapja. Tudni kell rólam hogy introvertált vagyok, elvagyok magamnak,már gyerek koromban is alig alig beszéltem, folytam bele a beszélgetésekbe,de most meg na, kibeszélnek hogy én milyen csendes vagyok. Miért kéne egész munka idő alatt beszélni? Meg beszélek én, az aktuális dolgokat, ki mit főz, a gyerekek, de ha elfogy a téma, nekem legalább is, akkor nem fogok a semmiről beszélni, vagy pletykálni ki kivel...mert ott ez megy. Hogyan legyek jobb társaság?Sokkal jobb volt amíg egyedül dolgoztam. Más is van így ezzel? N

2021. júl. 1. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol ez van.

Az emberek nagyrésze képtelen felfogni hogy nem mindenkinek van szüksége arra hogy állandóan beszélgessen valakivel a semmiről.

2021. júl. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Senior Séf ***** válasza:
34%
Kicsit férfias nő vagy. Nem bántásból mondom, nincs ezzel semmi baj. Etológusok már rég megállapították, hogy a nő azért beszél, hogy beszéljen, a férfi meg azért, hogy mondjon valamit. A nők sokkal jobb kapcsolattartók, sokkal több mindent tudnak a barátaik, ismerőseik családi állapotáról, testvéreiről, anyagi helyzetéról, stb, míg a pasik szinte semmi ilyesmit nem tartanak számon, mert nekik más srófra jár az agyuk.
2021. júl. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha többet akarnál velük beszélni, akkor mesélj el minden szirszart te is. Olyanokat, amiket ők is mesélnek, csak neked tök lényegtelen. Vagy kérdezd meg őket valamiről, mondjuk mit gondolnak a leopárdmintás harisnyáról, szóval ilyen tartalmas dolgokról...

Amúgy nem KELL többet beszélned, ha neked így jobban telnek a napjaid, meg jól megy a munka...

2021. júl. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
57%
2.ennek semmi köze ahhoz hogy férfias nő vagy sem tökre nem idő illő amit mondasz..tudod mi egyáltalán az introvertáltság?
2021. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!