Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha nehezen megy...

Mit tegyek, ha nehezen megy nekem az anyukaság játszás része?

Figyelt kérdés

Gyerekként sem szerettem játszani. Olvastam, beszélgettem inkább a nagyokkal, kisebbnek csak hallgattam őket.

Szülőként is így van ami nagyon rossz. Próbálom erőltetni, de nagyon mű vagyok. Van ötletetek?


2021. júl. 21. 02:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond, ha apuka nem ilyen, akkor betud allni egy dinamika. Ha o se jatszos, akkor keress olyan jatekokat, amiket elfogadsz. Pl tarsas, kézművesség felnottkent is lehet szórakoztató. A szerepjatek viszont fontos a gyereknek, neha vallald be, es hagyd kibontakozni.
2021. júl. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmi olyan játék nincs, amit élveznél? Legozás, buborékfújás, lufizás, matchboxozás, játszótéri játékok...?
2021. júl. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nagyon durva, de semmi.

Hajdan anyám is ki volt tőlem. ;(

2021. júl. 21. 08:13
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem tudtad, hogy a gyereknek minden öröme a játék?

Miért vállaltad?

Vegyél erőt magadon és beszélj egy másik anyukával és szórakozzatok négyesben. Egyszer nálatok, máskor náluk.

2021. júl. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kései Sirató ***** válasza:
Mondd a gyereknek, hogy fodrászosat játsszatok, ő legyen a fodrász! Te csak ülsz, ő fésül, telerakja a hajadat csatokkal, nálunk ezt nagyon élvezte minden gyerekem.
2021. júl. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
4. - "a gyereknek minden öröme a játék" - akkor játsszon! Anyuka meg majd figyeli, mosolyog és dícséri.
2021. júl. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Kedves Kati53, van gyereked? A szülőnek KÖTELESSÉGE játszani a gyerekkel, mert a gyerek öröme a játék, de NEM EGYMAGÁBAN!!! Játszik a testvéreivel, pajtásaival, nagyszülőkkel. Te talán bekapcsolod neki a TV-macit, hallgassa, Te pedig telefonálsz a barátnőiddel? Amelyik gyereket csak megcsinálják, megszülik aztán magára hagyják, az ilyan gyerek érzelemhiányos lesz az életben, kitaszított, magányos (mert ehhez szoktatták).
2021. júl. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kései Sirató ***** válasza:
Pedig annyi érdekes játék van és a szülőnek öröm, amikor látja, hogy a gyermek képességei hogyan fejlődnek. Gyurma, festés, labdázás, legózás, stb.
2021. júl. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7 - "megcsinálják, megszülik aztán magára hagyják" - nem azt mondtam, hogy hagyja magára, legyen vele - persze Apuka vagy egy másik gyerek is játszhat a gyerekkel.
2021. júl. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csinálni kell még két-három gyereket és egymással fognak játszani. Addig meg rajzolj, gyurmázz, építs, és dícsérd meg a kupacot amit csinál!
2021. júl. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!