Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

30 éves elmúltam, és úgy érzem mintha magamba fordultam volna. Ez lenne a depresszió?


Nincs kedvem igazán semmihez. Legszívesebben aludnék egész nap, fel sem kelnék. De tudom, hogy csinálni kell a dolgokat, és csak a muszáj miatt csinálok bármit, még a szexet is kb. Barátnőm természetesen persze nincs.


Régen olyan optimista és erős, bátor voltam. Miért lettem ilyen? Öregnek érzem magam.


2021. júl. 31. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Válassz ki egy célt és tegyél érte, úgy erőre kapsz és lesz újra értelme az életednek
2021. júl. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen! A mai helyzetedben nagyon fontos, hogy lebegjen előtted egy cél. Szerezz barátokat, barátnőt pl. a munkatársaid közül, vagy más úton. Fiatal vagy.
2021. aug. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt tudom tanácsolni, hogy legyen a sport az "alapköved",amit szépen lassan felépítesz, az edzésekben szerzett sikerélményeidtől több akaraterőre illetve önbizalomra tehetsz szert, ami megalapozhatja az új személyiségedet, és ezen az úton tovább haladva kezdhetsz új dolgokba, mint pl ismerkedni, saját szoc.kört létrehozni, új hobbikba belefogni, de nyilván mellette is lehet csinálni ezeket.
2021. aug. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj el egy külföldi utazásra valahová Ázsiába!
2021. aug. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mert az emberiség az utolsó napokban él! Érdekel mit jelent ez?
2021. aug. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mind ezt érezzük. Tűzz ki kis célokat amik elérhetőek majd egyre nagyobbakat!
2021. aug. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!