Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Bántalmazó kapcsolat után...

Bántalmazó kapcsolat után mihez kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Már sok velem egykorú házas és/vagy gyereke van. Én még a szüzességemet is 25 évesen vesztettem el egy érzelmileg bántalmazó kapcsolatban, amin még 9 hónap elteltével se tudtam túltenni magam. Azóta magamat is nagyon utálom, főleg hogy neki lett egy új barátnője, akit biztos nem mer megbántani, mert ő már elmúlt 30 éves.
2019. dec. 11. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, ott is ki fogja mutatni a foga fehérjét... Csak lehet, hogy vár vele egy kicsit, míg teljesen belehabarodik a csaj.

Amúgy sportolj, keress egy hobbit, amivel lefoglalod magad. Hidd el, egy idő után sokkal jobb lesz. És ne utáld magad! Ha kell keress fel egy pszichológust is. :)

2019. dec. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Fcebookon vannak különböző csoportok, pl. Felépülés a nárcisztikus visszaélésből, Nárcisztikus bántalmazottak önsegitő csoportja, stb..) Lépj be, és ott találsz sok segitséget a sorstársaktól.
2019. dec. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mivel én is anno ennyi idősen kerültem egy ilyen kapcsolatba, azt tudom mondani, hogy koronát igazít és tovább megy. Először is tudatosítsd, hogy büszke lehetsz magadra, amiért volt erőd kitörni belőle. Másodszor: módszeresen leépítette az önbizalmad, mert ez a módszerük. Akkor gyógyulsz, amikor már nem jut eszedbe, de ez egy hosszú folyamat és vagy sikerül egyedül, vagy nem. Az új lányt is bántani fogja, csak idő kérdése. Beszélj róla, az segít.
2019. dec. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szánj időt magadra! Élj egy kicsit, és ha már eléggé erősnek érzed magad akkor beléphetsz egy új kapcsolatba.
2020. jan. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetedben mit takar a bántalmazás?
2020. jan. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!