Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet hogy tényleg az vagyok?

Lehet hogy tényleg az vagyok?

Figyelt kérdés

ki borítottam a kólát utána a céges busz ami levisz minket a munka helyről kint állt, viszont sok ahhoz hasonló busz állt ott az étterem előtt, és nem találtam a buszt és a többieket sem. És kérdeztem hogy hol a busz az egyik munkatársam mondta hogy nézd ott gyülekeznek és ezután azt mondta halkan a csajnak aki ott volt mellette hogy hogy lehet valaki ekkora hülye.

Ez azért fájt mivel utálom azt az énem aki mindent el ront, és ilyenkor tényleg úgy érzem hogy lehet tényleg hülye vagyok, vagy szerencsétlen.



2021. aug. 1. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Őszintén mondom, hogy nem te vagy a hülye és a szerencsétlen, hanem a kollégád primitív és szánalmas.
2021. aug. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nemsokára tökéletes emberként élhetünk a földön, ami azt jelenti, hogy örökké élhetünk a paradicsommá alakított földön!
2021. aug. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!