Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy változtathatom meg a...

Hogy változtathatom meg a magamról creált image-t az osztálytársaim előtt?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam viselkedésileg példagyerek, és nem azért mert verekedős vagyok.


Az egész 1-4 általánosban kezdődött. Utáltam már akkor a sulit, meg a tanulást (ennek ellenére közepes tanuló vagyok). Hát az osztályomba volt egy csomó idióta, akik néha vertek, néha kötekedtek velem. én nem vettem őket figyelembe, magambaszoritottam mindent. lehet ezek miatt viselkedtem úgy.


A rosz viselkedést azt úgy értem, h nyálas kézzel kergettem a lányokat, nyaltam a falat, bevertem a fejem a falba, órán kutyának játszottam magam, stb. (inkáb nem részletezném...)


Feketebárány lettem. 5 től már minden régi osztálytársam az újaknak hülyének mutatott be... És én az maradtam sajna... 6 ban elegem lett a sok idióta osztálytársból, 1-2 megvertem, és levelet irtam az igazgatónak, hogy buktassa meg a 15 idiótát. Ekkór az a 15 idióta megvert, mert a levélben részleteztem h miket csináltak.


7 be lányok után szaladgáltam, de kinek kellettem? Senkinek... Az igazgató a 15 ből 1o et megbuktatott


8 ba már kezdtem jóba lenni egy két emberrel...


Mit tegyek, nem birom a suliba az unalmas órákat a semmiről... unalmamban hülyéskedek... nem birok az erős feszültséggel... mit tegyek, hogy más legyen?


2010. aug. 28. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Elég vicces amit leirtál. Szerintem nem baj ha ilyen hülyeségeket csinálsz. De náluk az ilyeneket birják, akik minden baromságot csinálnak. Ha unod az órát akkor hülyéskedj, vagy ha szigorú a tanár firkáld a padot.
2010. aug. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ha jól vettem ki, már csak 1éved van általánosba. középiskolába új ember lehetsz.
2010. aug. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
most megyek 9 be
2010. aug. 29. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!