Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Öngyilkosság gondolata forog...

Öngyilkosság gondolata forog a fejemben, és nemtudok ellene mitcsinálni! Hogy tudnám mégis lebeszélni magam erről?

Figyelt kérdés
Tudom sokan irnátok hogy gyávaság,meg hogy kiknek okoznék fájdalmat ezzel...de sajnos ezt a szintet már átléptem de nagyonis...egyszerűen nemérdekel,mert alapbol aztlátom h rám mindenki tesz,és felsemtűnne senkinek ha én 1xcsak megszünnék létezni.meg tudom hogy aki az akar lenni az nemjelenti be, de sajnos nagyonsok magánéleti probléma miatt igy 22/F évesen teljesen elhatároztam magamat,és sajnos mindenki csak nevet rajtam...ami mégjobban felidesit és biztat hogy ezt tegyem.igazábol ezen gondolkoztam hogy mit tehetnék ezellen, vagy mi lenne egy nyomós ok h neigy történjen...de minden értelmetlen. Az okokat leirhatnám,de nyilván közhelynek tűnne és mindenki csak egy idiota,depis baromnak nézne...és zavar hogy ez forog a fejembem, de nemtudok ellene mit tenni,és sajnos már ki is terveltem a mai napra hogy mifog történni...nembaj szidjatok csak nyugodtan,megnézem még a válaszokat:( Sajnos semmi és senki nemtudna szerintem ezen változtatni,akármit teszek v mondok ezzel kapcsolatos mostmár...mindig csak a csalódás van,és tudomh rossz dolgot fogok tenni, de érzem h életem legrosszab döntése lessz ez,csak nemtudom lebeszélni magam erről
2010. aug. 29. 05:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

meg akarod ölni magad?

akkor miért itt siránkozol......?


nem akarsz te öngyilkos lenni, mer akkor megtennéd, nem pedig panaszkodnál.

2010. aug. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
meg erre most milyen választ vársz?
2010. aug. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Hát ha érzed, hogy ez lenne életed legrosszabb döntése akkor miért tennéd meg? Ebből is látszik hogy te sem gondolod komolyan! Amugyis mindenkinek csak egy esély adatik meg hogy itt élhessen a földön és ezt csak ugy eldobni mert most ugy érzed minden ellened van, hát szerintem kicsit butaság! Gondolj bele sokan meghalnak ugy hogy még szeretnének élni, javítani az életükön de nem mindenki dönthet mert sokan nem önszántukból halnak meg! (betegség,baleset stb.). Nekem is voltak rossz időszakaim, de idővel minden változik és helyre is jön! Szóval ne add fel! :) Légy erős és minden jobb lesz :)
2010. aug. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

[link]


Mondjuk én, ha öngyilkos akarnék lenni, tuti összeállítanék egy bakancslistát magamnak, hogy mi az, amit meg akarok tenni, ami előtt végleg beadom a kulcsot... :D

2010. aug. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Azért várjuk a beszámolódat holnap!
2010. aug. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Te is leírod, hogy aki öngyilkos akar lenni, az nem jelenti be előre. Te tipikusan figyelemfelkeltésből és bosszúból tennél ilyesmit. Csak gondold végig, milyen rohadt szánalmas dolog ez, és menj ki a pincédből élni.


Ettől függetlenül egy (nem halálosnak tervezett) kísérlet sikerülhet, úgyhogy nem javaslom, hogy bíztassátok.

2010. aug. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szia. Én is az akarok lenni sajna:( vagyis nekem is fordulgat a fejemben,nekem is hasonló a gondom, ha akarsz beszélgethetünk:)
2010. aug. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Sajnos semmi és senki nemtudna szerintem ezen változtatni,akármit teszek v mondok ezzel kapcsolatos mostmár"

bazzeg akkor minek írod le? te csak sajnálod magad meg azt h nincs egy normális barátod és annyira depressziós vagy hogy bemeséled magadnak hogy az öngyilkosság megoldás a problémáidra!

2010. aug. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"szia. Én is az akarok lenni sajna:( vagyis nekem is fordulgat a fejemben,nekem is hasonló a gondom, ha akarsz beszélgethetünk:) "

már ne is haragudj de ha annyira az akarsz lenni akkor minek beszélgetni? vagy akkor legalább találjatok egymásra és legyetek barátok...

2010. aug. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
és te minek szólsz bele?:D:D
2010. aug. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!