Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Öngyilkosság de miért ne? Mit...

Öngyilkosság de miért ne? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Csak azt nem kapom meg amit akarok az életben/élettől. Kivétel az étel, tehát nem titok 130 kiló vagyok. Ha nem ehetnék meghalnék. De így is jobb lenne ha meghalnék, csak az a baj hogy (úgy) tudom újra szültek. Mit tegyek?


Amúgy a közepes az rossz, a jó kevés. A legjobb már megfelel.


2011. júl. 22. 05:15
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
Tökmindegy hogy újjászületsz, erre az életedre úgysem fogsz emlékezni. (Már ha újjászületsz.) Szóval az kb. valaki teljesen más lesz, emiatt nem kell aggódnod.
2011. júl. 22. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
öld meg magad nyugodtan ha ennyire szilárd vallásod hogy ujraszülesz, mert ha így van nem fogsz emlékezni erre az életre, öld meg magad b*zdmeg
2011. júl. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy nem akarok újra születni. Mert valószínű rosszabb lesz. Bár tudom hogy ez csak most számít.
2011. júl. 22. 05:56
 4/69 anonim ***** válasza:
Akkor meg inkább oldd meg a problémáid, na?
2011. júl. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 A kérdező kommentje:

Mi na? Pin@? ;)


Nem fogom már megoldani ebben az életben.

2011. júl. 22. 06:00
 6/69 anonim ***** válasza:
Most akkor mi is a kérdés lényege? :D Nem ölöd meg magad mert ugyanolyan rossz lesz, de nem akarod a problémáidat se megoldani, akkor most mi van? Szerintem menj világgá, ha ennyire nem jó semmise.
2011. júl. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 A kérdező kommentje:

Van fedél a fejem felet, (nem ázok és nem fázok) és adnak enni és van egy régi pc-m. Máshol miért lenne jobb?

Ok Londonban

Tesztem több szép lánynak. De munka nélküliként már nekik sem kellenék.


Mit tegyek?


Mit tegyek?


Mit tegyek?

2011. júl. 22. 06:37
 8/69 Valaki Renáta válasza:

Nekem nincsenek emlékeim a halál utáni életről, de van akinek van.


http://www.youtube.com/watch?v=U6mE6gNjSmE&feature=related


itt pont az öngyilkosságról beszél, és ennek a megnyilvánulásáról a "túloldalon".


/Ez a videó első része egyébként:/

http://www.youtube.com/watch?v=7DdMhAOcHZ8

2011. júl. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 A kérdező kommentje:

Valahol meg van nekem ez a film. Csak az asztali lejátszom nem játssza le.


Amúgy nem kell félni nem rabolnak el. Mert sokan ezzel riogatnak. Én kis koromban bele fulladtam a kádba, mert az öblítő vízbe bele ejtet a bátyám aki három évvel idősebb volt. még jó hogy anyám egészségügyis volt, és időben jött. Nem lett maradandó bajom.


Ettől még unom az életem. Sőt idegen lettem a legtöbb embernek.

2011. júl. 22. 07:05
 10/69 A kérdező kommentje:
Amúgy nem szoktam mesélni. Mert minek?
2011. júl. 22. 07:05
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!