Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Néha egyszerűbb lenne az...

Néha egyszerűbb lenne az öngyilkosság nem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Aki megöli saját magát, az értelmetlenné teszi a létezését.
2011. júl. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az öngyilkosság olyan, mint amikor a mozgó vonatból kiugrasz. Nem elég, h nem érkezel meg a célodba, de még össze is töröd magad. Aztán mehetsz vissza az állomásra, és várhatod a következő vonatot.
2011. júl. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ji..... ***** válasza:
Egyáltalán nem egyszerű. Többnyire gyomormosás és kórház a vége...
2011. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem lenne egyszerűbb!! Ha megpróbálod, és nem sikerül, életed végéig nyomorék maradsz. Vagy talán jobb kerekes székben ülve élni tovább az életed, mint a saját két lábadon?
2011. júl. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

aki aztirta h probáljam ki annak irom h csak utánad ^^.

Ez most nem azt jelentette h meg akarom tenni csak egy gondolat.. mert néha télleg egyszerübb lenne semmivé lenni gondokat itthagyni ienek. meg lenne annyi eszem h olyat választok amibe tuti belehalok és nem csak nyomorék leszek.

de még véletlenül se akarok meghalni márcsak azért se mert az jobban fájna a halálnál is ha tudnám h mit érezne ekkor az akit szeretek ugyhogy öröké fogok élni és kész :D de köszönöm a válaszokat kiváncsi voltam más véleményekre.

2011. júl. 28. 14:47
 6/9 anonim ***** válasza:
De hüje vagy édes fiam...
2011. júl. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A veszteseknek van az öngyilkosság.
2011. júl. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja, hogy a mostani helyzet jó, az szerintem nem ebben a világban él. Elhiszem, hogy valakinek megfelel az, hogy éhbérért dolgozik, de nekem nem.
2011. júl. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem senkinek nem felel meg az, hogy éhbérért gürcöl. Elég sokan vagyunk így ezzel.

De az öngyilkosság a gyáváké.

2011. júl. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!