Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a megoldás a problémáimra?...

Mi a megoldás a problémáimra? Öngyilkosság?

Figyelt kérdés
Sokan hajtogatják öngyilkosságot fontolgatóknak, hogy az nem megoldás. De nekem tényleg bonyolult. 17 vagyok, és már 3 éve foglalkoztat az öngyilkosság. Nem félek tőle, bármikor elvágom a nyaki artériám, de mindig maradt bennem valami remény, de már elfogyott. Magányos vagyok és akármit próbáltam ki eddig, semmit nem élveztem. Semmi hobbim nincs, mert mindent unok. Továbbá semmi értelmet nem látok az életben, egy nagy rakás sz@r az égész. Aki lát valami más megoldást a helyzetre, mint öngyilkosság, az írja le. Köszi
2011. szept. 15. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szeretlek ♥
2011. szept. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem leírhatnád priviben hogy miért jutottál el idáig, meg úgy sok mindent, meghallgatlak és segítek
2011. szept. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én is szívesen segítek, és ha tudok tanácsot is adok :) csak írj, ennyi az egész :)
2011. szept. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

"bármikor elvágom a nyaki artériám"


Ahha, hogyne. Nagy k a m u g é p vagy kérdező.


Ez olyan mint amikor egy szűzlány azt mondja "bármikor elvállalok egy szendvics+mélytorkos felállást" Aztán meglátja az első péniszt testközelből és elkezd reszketni....

2011. szept. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
na írjmár :D engem tényleg érdekel!!
2011. szept. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
én is szeretlek <3
2011. szept. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

2011. szept. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

első:


Te hogy tudtál szívet írni? Nekem nem adja ki a válaszban...

2011. szept. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

való igaz. Az élet egy nagy rakás szar, mert többet nem ér annál az biztos. De próbálj úgy élni, hogy azért is élni fogok, légy erős. Sosem tudhatod azt, hogy mit hoz a jövő, akár egy pillanat alatt megváltozhat az egész életed. Biztos vagyok benne, hogy van aki szeret téged pl. szüleid, rokonaid, akiket viszont szeretsz, gondolj rájuk (mégha kevés ember is) hogy mit érzenének ha te már nem lennél.


Mivel ugyanebben a cipőben járok mint te (ugyanezekkel a problémakkal is) , ezért tudom, milyen érzés.

Remélem tudtam segíteni! :)

2011. szept. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Te is tudod ,hogy nem csinálthatod meg. Ha másér nemis,magadér. Nem ismerlek,ezér erős érvekkel sem tudnálak támogatni,de eléggé érzékeny lány vagyok. És rossz volt olvasni a fogalmazásod, nem sajnállak mer nem szabad. De ne csinálj hülyeséget.. Írhatsz privit is ,ha gondolod..

nyugi

2011. szept. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!