Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a legnagyobb álmod?

Mi a legnagyobb álmod?

Figyelt kérdés

2021. aug. 10. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Hát, nem ez a kérdés volt az.😀
2021. aug. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Egyszer elmenni Ausztráliába egy évre. A gond csak az, hogy erre soha nem lesz lehetöségem.
2021. aug. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1#: Borotváld már le a lábam szőrét!
2021. aug. 10. 19:18
 4/10 anonim válasza:
Lány létemre az, hogy egyszer versenyezhessek, rendes pályán, rendes nagyteljesítményű versenyautókkal. (Autós családban nőttem fel, rám is rám ragadt). Kiskoromban sokat mentünk Gokartozni, de dajnos már túl idős vagyok ahhoz, hogy elkezdjem és értelme is legyen.
2021. aug. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Együtt lenni egy kancsal lánnyal.
2021. aug. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4: Miért lennél idős hozzá?
2021. aug. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

#6-osnak :)

17 évesen már bekerül a Forma 1-be ha valaki elég tehetséges, és egész életét ezzel töltötte. Nálam végig max mint hobbi volt. 22 évesen nyilván a Forma 1-rol lecsúsztam, bár hozzá teszem, nem is volt soha cél 🤣.


De valami komolyabb széria azért végig itt volt bennem, mint "nagy álom". De azért a realitás talaján maradva, még ha azt mondanám, hogy a csaladom anyagi helyzete közel sem rossz, akkor is, ez hihetetlen mennyiségű pénzt igényel, amit segítség nélkül (szponzor) bele rakni nemcsak hihetetlen nehéz, hanem még ha az ember bele is rakja, sosem térül meg. Nem véletlen van kevés igazan ismert, és tehetséges magyar versenyző, pénz nélkül nem lehet feljebb jutni. Marad a hobbi Gokart, a szimulátor, meg néha napján az apámmal és bátyámmal való pályára járás sajat autóval (bár az nyilván nem verseny, csak gyors körözgetés)

2021. aug. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7: Aha, hát ezt nem tudtam. Pont arra gondoltam, hogy az autóversenyzést később is el lehet kezdeni. Igen pénz kell hozzá rengeteg ez is tény. Bár (fiú létemre) tőlem irtózatosan távol áll az autó. Kb. annyi, hogy tudom hol kell beleönteni a benzint, és ha kigyullad a check engine, nem világít, ráz stb. hol a szervízesem telefonszáma :). Az autóversenyzést néha szoktam nézni, de csak azért mert látványos tud lenni.
2021. aug. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

#8


Valójában egy gyorsabb autót vezetni hihetetlen fizikai terhelés, hosszabb versenyeken a kanyarokban tartanod kell a testsúlyod akar 4-6x-osat is.


Én imádom az autókat, lévén ebbe nőttem bele, imádok vezetni is, bár közúton nem nagy élvezet, elmegyel a-bol b-be és kész, sok a hulye az úton.


Én az a fajta vagyok, aki egy sima F1 szabadedzést is képes végig nézni, engem lenyűgöz, hogy ott megy egy 8-900 kilós valami és olyan sebességgel kanyarodik amivel egy átlag utcai autó egyenesen sem képes haladni. (De ez van, mindneki furcsa a maga módján)

2021. aug. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül vezetni egy repülőgépet felszállástól leszállásig.
2021. aug. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!