Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tud érdekelni már...

Miért nem tud érdekelni már semmilyen dolog az életben?

Figyelt kérdés
Régen nagyon érdekeltek a filmek, képes voltam órákig utánuk olvasni, a kritikákat, utána meg nagy élvezettel meg is néztem őket. Régen imádtam számítógépes játékokkal játszani, manapság már azok sem érdekelnek. Régen annyira szerettem olvasni könyveket, ma meg már semmi sem érdekel. Ez ennyire rossz érzés, nem tudom mi történt velem. :(
2021. aug. 16. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Motorozz és nem lesz ilyen problémád.
2021. aug. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Spleen, életuntság, a nagy jólét miatt.
2021. aug. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, és sose érdekeltek a motorok.
2021. aug. 16. 21:00
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt nem mondanám, hogy annyira nagy jólétben élek, de nem a legrosszabbul.
2021. aug. 16. 21:00
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress új hobbi(ka)t.
2021. aug. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Amúgy nincs ezzel baj, van üresjárat amikor egyszerűen nincs ami lekössön, elvonja a figyelmedet. Számitógépes játékok nekem kitették egész gyerekéveim, aztán lassan kezdett annyira nem érdekelni. Aztán most az autók az érdeklnek a legjobban ezzel kötöm le magam. Egyik ismerösöm kirándul túrázik, a másik a munkájába szeretett bele. Szerintem erre nincs arany tanács, legyél nyitott mindenre ismerkejd, beszélj másokkal akár neten is hátha ők vezetnek rá valamire ami most hiányzik. Én pl autoversenyekre járok mint néző meg mint versenyző. Ott kialakult egy kör, aztán pl az elvitt olyan irányba, hogy hétköznapokban is csinál programot, vagy beszélünk. Lehet téged a művészet fog lekötni sosem tudhatod. De volt olyan ismerösöm aki szabályosan nekiállt hobbit keresni nézte a neten mik vannak, aztán mágneshorgászatra bukkant most azt csinálja.:D úgyhogy fel a fej elöbb-utóbb lesz valami.
2021. aug. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha szeretnél valamivel online játszani játszhatünk, egyedül szerintem is unalmas játszani, de csak ha lenne hozzá kedved
2021. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Szerintem csak változol, és ezt a változást még nem követték le a hobbijaid. Ne aggódj, mindenkinél vannak ilyen időszakok.
2021. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Only a man válasza:
85%
Depressziós vagy. Gondolom meg van a háttér oka.
2021. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!