Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak ha nem tudom...

Mit csináljak ha nem tudom mit kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés

Most végeztem a sulival, van 1 érettségim és egy szakmám amivel alig lehet keresni..most egy barátommal vettünk ki egy 2 szobás lakást,amit ketten fizetünk, viszont félek hogy talán nem kellett volna,nem jó a környék se és hát nem tudom..és most elég sokat gondlokodtam, és nem tudom mit kezdjek magammal hogy jobb legyen az életem a jövőben..saját lakást szeretnék es nem albérletet fizetni, és nem így.. de hiába van szakmám is meg érettségim,nem tudok a szakmámban elhejezkedni mert csak 200.000 alatt keresnék vele,úgy érzem hogy semmit nem ért hogy 12 évig tanultam.. fősulira vagy egyetemre már nem tudok menni mert kevés pontom lett az érettsegin és nem is emelteztem semmiből..

Nem tudom mit csináljak

(20/L)



2021. aug. 28. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a szakmád?
2021. aug. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Külföldre mész egy ismerőssel baráttal, a pároddal és ott éltek egy ideig. Aztán ha van alapotok ott tanulhatszt tovább, vagy ha nem jön be hazamentek a megtakarítással és új életet kezdtek megint leérettségizel másik szakmát keresel v valami felső oktatásos képzesbe kezdesz.

Most az h otthon tengődsz nem feltétlen visz előrébb, persze lehet szerencséd lesz egy jó munkával vagy lesz egy olyan kapcsolatod amiből előnyöd lesz, de mi van ha nem? Elvesztegetsz egy csomo időt az életedből és csak bánni fogod azt az időt. Nem könnyű küldölre menni de utána sokkal könyebb megélni félre tenni és alapozni a jövőt amit addig kigondolsz míg dolgozol.

2021. aug. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne albérletben lakjál, hanem menj vissza a szüleidhez, felesleges másnak a zsebét tömni, annyival kevesebb jut neked. Ha elfértek otthon, akkor lakjatok a szülőkkel. Remélem, olyan munkát végzel, olyan szakmád van, amit szeretsz, mert ez a legfontosabb, nem az, mennyit lehet keresni vele. Le is költözhetnétek a fiúval vidékre, sok helyen már 1-2 millióért lehet házat venni. Ha a fiú dolgos, van olyan szakmája, amit egy házfelújításnál is tud hasznosítani, akkor inkább ott éljetek, sokkal jobb,mint Pest, mások az emberek is, olyan falun élni, mintha egy nagy családban élne az ember.
2021. aug. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az érettségiket bármikor újra lehet írni.
2021. aug. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi újság, kérdező?
2021. nov. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!