Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon depresszios vagyok.evek...

Nagyon depresszios vagyok.evekkel ezelott kaptam rola papirt,es masrol is.. Tehat nem en talalom ki,nem tudom mit kezdjek az eletemmel oszinten utalok elni, mondjuk ha ugy nezzuk 85%szar es kb 15% jo ha"tortenik" az eletemben,Nem tudom mit csinaljak?

Figyelt kérdés
K8nszevedes minden kibaszo.. nap. Megkapom az ismerosoktol szomszedoktol haveroktol de levagy fogyva szsrul nezel ki minek pialsz stb hat nem tud erdekelni egyszeruen szet estem teljesen se aludni se enni semmit nemtudok pialni is azert pialok mert elnyomom a sokszart ami bennem van tudom sokan csak "hisztinek" nezik ezt de qvara nem errol van szo. Nem tudom mit csinaljak felemesztem sajat magam ha nem most majd hamarosan biztos.
2020. dec. 17. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert mi bajod van. Mi miatt iszol peldaul. Mi miatt olyan xar egy napod? Egy ket konkret dolgot leirhatnal.
2020. dec. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg kéne nyugodnod.


Ízlelgesd ezt a dolgot, hogy mit jelent megnyugodni. Nekem is mondta valaki egyszer és nem mondta mit ért alatta, de lassan beérett bennem. Hátha benned is be tud érni szép lassan.

2020. dec. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress egy pszichológust,vagy inkább pszichoterapeutát,és tegyél a helyzet ellen.
2020. dec. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!