Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit kezdjek az életemmel, mit...

Dany22 kérdése:

Mit kezdjek az életemmel, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sajnos van egy elcseszett családom és a veszekedes veszekedés,hisztéria megy.Öcsém ugyszintén egy sz*r és egesznap rossz uton van csavarog,drogozás feltételezhető.Igazabol most jött eza nap el,hogy pontot teszeka végére s nem birom!

Nem tudom egyedül megvaltoztatni a szüleim,és az öcsém inkább lelépek!

Van egy pár értékem leirom mik:Aranyak 4.3 gramm gyürü pecsét,aztan 5.3gramm pecsét 3gramm karlanc és 2gramm zaci papiron!

továbbá egy lg ku990 telefon,2gb pendrive,2gb ddr ram,512 es uj vga kártya.

pár db ruha amik fontosak.Eezeket viszem magammal.Hova induljak?mitcsinaljak?menyi pénzt kapok ezekért?illetve megkell oldanom a menedéket is.Leakarok lépni de nem csövezni,kukázni.Uj életet akarok kezdeni késbb barátnőt és családot.De ez csak egy álom egyenlőre.

Nos pontosan,hogy is insuljak el? :S Borsodi vagyok egy ki varosban élek hova induljak?Meik városba?Ha kell megyek pestre,pécsre,kecskemét,diósgyőr,debrecen,mind1

kérlek segitsetek mert csütörtök este indulok minden félekép csak elötte még elkell inteznem dolgokat :S 22/f


2012. aug. 28. 21:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Jó helyen tedd pénzzé amid van! Szerezz munkát! Szerezz szállást! Nézelődj a neten, telefonálj, hol alkalmaznának, és oda menj. Munka nélkül csőlakó lehetsz csak.
2012. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
én valami régi haverhoz, ismerőshöz mennék valahova ha nagyon sürgős. szerintem előbb gyűjts pénzt, nézz valami melót és ha már van meló kilátásban akkor költözhetsz albiba lakótársakkal.
2012. aug. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Addig ne csinálj hülyeséget, amíg állásod, albérleted nincs.

Mert az aluljáróban nem jó lakni.

2012. aug. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Nincsennek haverok mert akik voltak szar*ok vagy gyerekük van és a nyomorban vannak vagy csavargók.Ráadasul itt laknak nem messze!Minden félekép messze szeretnék magam mögött hagyni mindent és kezdeni egy uj életet!

Összevagyok zavarodva nem tudom mit tegyek :S

2012. aug. 28. 21:15
 5/25 intrepid ***** válasza:
Mielőtt elkótyavetyéled az értékeidet, úgy indulj el, hogy legyen munkád. Nagyon hamar fel lehet élni a kis pénzt, és utána tékozló fiúként visszakullogni. (biblia)
2012. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra is eladok mindent összejön közel egy száz ezer ft és kiveszem 2 honap albérletet.Plusz még valami marad ennivalóra is.Ne marad semmim de legalabb 2 honapig biztositva van a fejem fölöt a tető.Aztán 60nap áll rendelkezésemre,hogy valamit csinaljak :S de most albérletet ha kiveszek mit erek vele?ágy,szekreny semmi :S
2012. aug. 28. 21:18
 7/25 anonim ***** válasza:

Először olyan helyre menj, ahol:

- van egy haver, vagy ismerős, aki befogad arra az időre, amíg saját keresetből albit tudsz fizetni

- és abban a városban munkahelyet is tudsz magadnak találni

A meglevő ékszereket csak abban az esetben szabad eladni, ha kapsz értük annyit, hogy minimum 1-2 hónapra való kajád + munkábajárás költségeidet fizetni tudod belőle.


Lehet, hogy ez most még nem az a város, település lesz, ami végérvényesen megfelel a céljaidnak, de egy teljesen idegen városban, segítők, barátok, ismerősök kezdeti támogatása nélkül nem fogsz tudni elindulni, munkahelyet találni és ingyen kezdeti szállást.

2012. aug. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
21:20 köszönöm a segitséget de nincs kire számitanom! ennyi értékem van és egymagam kell megoldani!Tudom nehéz és sokan nem lennének a helyemben de valamit kezdenem kell.
2012. aug. 28. 21:22
 9/25 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne tudom, hogy hívő, vagy-e vagy vallásos, de esetleg valamelyik felekezethez "bekopogni", hogy tudnának-e szállást adni egy kis időre? Ismerőstől hallottam, hogy pl. az egyik városban katolikus templom mellett lévő házban megszállhattak, illetve mástól, hogy egy másik felekezet "pásztorához" akár éjjel is becsengethetett és befogadták, és segítettek neki, pedig ő balhézott, züllött volt, drogozott. Esetleg egy próbát megér, hátha munkahely keresésben is tudnának segíteni. Csak egy ötlet volt!


Családodnak azért szólsz, hogy lelépsz, vagy majd a rendőrség fog keresni? Hülyeséget ne csináljál!

2012. aug. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:

Budapesten szobát bérelhetsz nagyon olcsón, nézelődj először neten! Csinálj pénzt amiből csak lehet, de a telefonod maradjon meg!

Aztán beszéld le a szállásodat, és indulj meg Pest felé. Kezdj el munkát keresni, vállalj el mindent: szórólapozás, mosogatás, alkalmi munkák. Az aluljáróban élők nem igen kapnak munkát sehol. Oszd be a pénzedet, amennyire csak tudod. Amint Pestre értél, kezdj el ismerkedni, szerezz barátokat, akik segítenek! (Persze ne csak ezért)


A helyedben én még tűrnék, keresnék munkát, hogy minél több pénzzel induljak neki!

2012. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!