Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert nem tudom elengedni...

Miert nem tudom elengedni magam ezzel nehezítve a barátkozast? Mit tegyek ?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen enfedem el magam azok ag emberek elott akik még nem ismernek jol, ezzel viszont nehezítve hogy kegismerjenek mert nemtudom önmagam adni...

Most megyek 10.be de meg az osztálybol nemigazan vannak barataim(mas osztalybol sincs) van 3 lany akivel joba vagyok viszont ok nagyon jo baratok, kolisok raadasul egy szobaba laknak és barmikor ha veluk vagyok akkor ilyen kivulallonak erzem magam... ok sok embert ismernek akit en nem..

Nehezen megy a baratkozas mert talán félek vagy nemistudom mit erzek olyankor ha ugymond baratkozni kene

Szerintem a felelem lehet az oka mert nem nevezném magam egyaltalan visszahúzódónak..

Általanos iskolába mas volt... Nagyon sok emberrel joba goltam es sok baratom volt Ők sajnos azota lemorzsolódtak...

Mit tegyek hogy jobb legyen? Annyira magányosnak èrzem magam ag emberek kozt is...

Mindenki tartozik valamilyen "csoporthoz" ugymond... De én egyikhez se.. Annyira nyominak erzem magam mert keptelen vagyok onmagamat megmutatni es felszabsdultam beszelgetni baratkozni...

Mit tegyek??

16l



2021. aug. 31. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ajaj drágaságom ez nagyon szomorú.

De itt sajnos sokat nem tehetsz, ez egy ilyen kor amikor nem érezed magad sehogy se csak furán már h úgy vagy beállítva.

A te bajod is főleg az h túl gondolod a dolgokat és kínzod magad valószinüleg olyan dolgokkal h ilyen vagy olyan vagy ahelyett h örülnél az élet örömeinek és probálnád élvezni. Barátokkal persze egyszerűbb de nélkülük se borzalmas. Nem minden az h van 1000ismerősöd v h mindenhol megismernek, ettől függetlenül is lehetsz magányos mert lehet h ismered őket de egyik se igaz barát akkor igazábol még mindig 0 álsz. És nem fog segíteni senki ha bajban leszel mert hát csak egy ismerős. Szar helyzet ez ami most van korona meg minden, h nincs rendes suli bár nem tudom nálatok hogy volt végig csak online v volt h be is mentetek. A sok egyedül töltött idő otthon ahelyett h emberek között lennél és szocializálodnál ez egy elég kritikus pontja a jellemed fejlödésének. Általánosban azért kicsit több időd volt megismerni az emberek és akkor még nagyon kis gyerekként kezdted és nem voltak benne ilyen aggájok mint most pl.

Te per pillanat nagyon ingata vagy és egy kis megerősítésre van szükséged, legyen az élőben virtuálisan vagy bárhogy. Abban a korban vagy h már barátod legyen igazából, nem tudom van e vagy sem, de az biztos jót tenne a belső világodnak ha valaki szeretgetne és támogatna meg dícsérne és így tovább. És akkor már nem lennél annyira egyedül például. Vagy ha legalább valakinek kibeszélnéd magad telefonon vagy chaten, már jobb lenne mert kicsit megkönyebbülnél. A kérdésedet is jó ötlet volt kiírva mert így is megkönyebbültél picit gondolom, pláne h még választ is kapsz majd rá. Kis dolgok de van jelentőségük.

Hiszen az életben is ez lesz a fontosabb egy jó kapcsolat, barátok jönnek mennek majd folyamat az életedben munka kapcsán erre arra.

Félelmetes tényleg az idegen, ismeretlen de ha belegondolsz attol h félsz nem lesz jobb semmi, cikinek érzed ezt v azt de attol még nem lesz az csak is akkor ha hagyod h az legyen.

Visszatérve az elöbbihez, nem egy egyszerű korszak pláne h a fejedben valami mindig azt súgja h nem vagy elég jó vagy nyomi vagy és társai, nem úgy másnak a király vagyok szarok bele yolo swag meg ilyen fas zságok.

Valaki biztos terápiát javasolna h majd szakember segít meg gyogyszerek meg stb, de igazábol magadnak is feltudod építeni az életedet.

2021. aug. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, ha gondolod, velem baratkozhatsz. 😀

Ha szeretsz levelezni, irkalni...

2021. szept. 1. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Pszichológus. Mindenkinél kamaszkorban jelentkezik az elbénázott kisgyerekkor hatása.
2021. szept. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3-as: Hogy erted hogy elbaltázott kisgyerekkor hatas?
2021. szept. 1. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!