Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi ad erőt nektek a mindennapo...

Mi ad erőt nektek a mindennapokhoz?

Figyelt kérdés

Folyamatosan fáradt vagyok, nincsenek céljaim. Egy éve már egyedül élek, barátaim nincsenek. Van egy stabilnak mondható munkahelyem másfél évtizede, de az utóbbi időben hibát hibára halmozok, és képtelen vagyok tartani a lépést.

Hogyan lehet ebből kikeveredni? Miből lehet energiát meríteni?



2021. szept. 3. 08:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Változtass. Aludj eleget, legyenek céljaid, barátkozz, kezd el élni, élvezni is az életet. Csak te tudsz ezen változtatni.
2021. szept. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Puffin!
2021. szept. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1: Szóval a "hogyan" kérdésre az a válasz, hogy csak csináld?
2021. szept. 3. 13:45
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Lépj ki a mókuskerékből. Ezt akár már ma megteheted. Nem tervezgetni kell, hanem csinálni.
2021. szept. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez pont olyan, mintha egy fuldoklónak azt mondanád, hogy ússzál B+.
2021. szept. 3. 14:09
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Inkább olyan, mintha egy fuldoklónak dobnék egy mentőövet, viszont neki kell elkapnia, kapaszkodnia, ha túl akarja élni. Meg is fulladhat, hiába akarok segíteni neki, ha a mentőöv elkapására való koncentrálás helyett, csak csapkod a vízben és várja, hogy valaki majd beúszik érte és kihúzza magával. 🤷‍♀️
2021. szept. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Menj el pszichológushoz. Szakember tudna ezzel segíteni neked. Amúgy amint az előttem lévők is írtak jó tanács, szükséged van a változatosságra. Tudnám ajánlani, hogy kezdj el egy új hobbit, például rajzolás, kötés, tánc vagy valami sport, küzdősport is akár. Vagy megpróbálhatnál kicsit kimozdulni is, nem kell feltétlenül nagy társaságba, de akár csak egy sétára elmenni vagy beülni egy kávézóba alkalmanként is segíthet. Ha van valami hobbid jelenleg akkor kereshetnél ahhoz kapcsolódó fórumokat vagy eseményeket, hogy veled haonló érdeklődési körű emberekkel találkozhass.


Az állandó fáradtságot viszont lehet, hogy valami fizikális probléma is okozhatja, szóval a háziorvosodat is felkereshetnéd egy kivizsgálásra. Lehet valami vitaminhiányod, vashiányod vagy valami más problémád van.

2021. szept. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia. Hasonló hajóban evezek mint te, csak én gimis vagyok és 17 éves.

Nekem sincsenek barátaim, az osztalykozossegben a táplálkozási lánc legalján vagyok, csak nem bántanak, de észre sem vesznek.

Depressziós voltam, de egy valami tudott engem felviditani: Online barátok.

Igen, nagyon sokat vagyok szomorú mert nincs egy barátom se, de figyelj, nem olyan rossz az, ha másban is megtalálod az oromod. Nagyon szomorú érzés a magány, talán az egyik legrosszabb.

Pszichológust ajánlok, nagyon sokat tudna segíteni.


Kitartást!

2021. szept. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%

1. Mindig összeírom hogy milyen célokat akarok elérni az aktuális hónapban.


2. Semmiképpen nem kívánok olyan hibákat elkövetni amit a munkatársaim vagy a rokonaim. Ezért minden lépésemet 1 Milliárdszor átgondolom. Ha egy mosógépet kell megvennem azt is. Ha valami meg nem áll érdekemben az ejtem.


Igazából ennyi.

2021. szept. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!