Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Ez mar nagyon...

Mit tegyek? Ez mar nagyon zavar a mindennapokba is.

Figyelt kérdés
Mindig van 1-2 olyan szemely akikert rajongok, akkre felnezek. Tulajdonkeppen a peldakepeim. Ezek altalaban a 20 eves korosztalybol. Viszont mondtak mar, hogy kamaszkorban peldakepeket keresunk, es ez normalis, de szerintem az en esetem mar nem. Szoval, ha lesz egy ilyen szemely akkora rengeteget gondolok ra, tenyleg allandoan. Ha pl. Szallok fel a buszra is eszembejut, hogy de jo lenneha rajta lenne es talalkoznank meg ilyenek. Facebookon is azt varom, hogy mikor ir mar es neha kitalalok dolgokat, hogy legyen temank. Ha talalkozok veluk akkor mindig izgulok, hogy ne nezzenek csunyanak/hulyenek stb.. Meg kb. Probalgatom, hogy hogy fogok viselkedni. Ha hosszabb ideig nem talkozunk ugy erzem, hogy nem birom. De ez nem szerelem!! Ez valami mas. Amugy is nokrol van szo.Ugy erzem, hogy peldakepek..De ez akkorse normalis amit erzek. Amugy szorongos es panikbeteg vagyok. Ha ez szamit valamit. Mi lehet ez velem? Ki fogom noni? 15L
2013. okt. 23. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:

"Mit tegyek? Ez mar nagyon zavar a mindennapokba is."


Rajzold le őket, írj róluk verset vagy fogalmazd meg magadban, hogy mi az a tulajdonság, ami tetszik bennük.

Nekem a lerajzolás működik. Attól, hogy sokáig nézem az arcát, mialatt rajzolom valahogy olyan mintha 'eggyé válnék' az illetővel, és utána halványul a vágyakozás.

A mai hétköznapi nyelven ezt plátói szerelemnek nevezik szerintem. DE ez is szerelem, és ráadásul a legtisztább formája. Inkább amolyan odaadó rajongás és azt érzed - legalábbis én azt érzem - , hogy bárcsak segíthetnék a másiknak valamiben, pedig láthatóan nincs rá szüksége - legalábbis nálam valami ilyesmi. Ha igazából rájössz, hogy nem kell ahhoz a konkrét ember, hogy szerethesd, tehát a te szereteted valaki felé benned van, nem a másikban vagy valahol az északi sarkon, és csak a tiéd ez a szeretet, akkor már képes vagy kifelé sugározni.

2013. okt. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy miért akarod kinőni? 15 évesen a legjobb szerelmesnek lenni. .. Még egy csomó minden történhet, még csak kedődik :D

26N

2013. okt. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nem szerelem,hiszen nőkről van szó.


Vannak nők akik a szintén nőkhöz vonzódnak.

2013. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom! De nem ez mas... Nem hinnem, hogy nokhoz vonzodok foleg nem idosebbekhez.. A sajat korosztalyombol megnezem a fiukat es voltam mar szerelmes es azt a fiut meg akartam olelni/csokolni mellette pedig imadtam is. Na szoval en ezeknel a noknel ilyet nem erzek
2013. okt. 23. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!