Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha nem élvezem az...

Mit tegyek ha nem élvezem az életemet?

Figyelt kérdés

Egyszerűen minden egyes nap egy szenvedés..

Feleslegesnek érzem magam,csúnyának látom magam,egyszerűen úgy érzem semmi értelme az életemnek,egyaltalán nem vagyok vagyok fontos ember se a társadalomnak se senkinek..csak egy felesleg vagyok és sokszor azt kívanom meg bárcsak soha meg sem születtem volna..

Mégis hogy tudnám magam jól érezni vagy egyáltalán élvezni így az életet?

20/l



2021. szept. 11. 00:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
Igyál meg minden nap 10 sört.
2021. szept. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
90%

Szia pszichologust probaltad mar?

Tudom ilyenkor nagyon nehez ravenni magad hogy belekezdj valami ujba de esetleg probalj meg elmenni tancolni vagy festeni vagy barmi hogy egy kozosseghez tartozz. Ennyi idosen gyakran erzi igy magat az ember meg meg kell talalnod magad. Keress valamit amiben jo vagy vagy esetleg csak szivesen csinalod. Nem vagy felesleges! Probalj onismereti konyveket olvasni meg elottes az elet annyi minden jot tehetsz es meg annyi minden fog valtozni korulotted! Esetleg ha kulfold szoba johet az is annyi valtozast es uj tapasztalatot hozna az eletedbe hogy egy darabig ez fel sem merulne :) ha ugy erzed nem tudsz ebbol kilabalni akkor kerlek keress meg egy pszichologust es kitartas hidd el ebben a korban talan mindenkinek vannak ilyen jellegu gondolatai

2021. szept. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerezz igaz barátokat(tudom nehéz találni) de velük máris könnyebb és boldogabb az élet. Közös progik, beszélgetések, kirándulások...
2021. szept. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Próbáld kitalálni h mi vezetett idáig h boldogtalan vagy. Képzelj el egy életet amiben boldog vagy, tűzd ki célul és valósítsd meg. Nem kell egyböl mindent csak szép lassan, kitartóan.

Ha úgy érzed felesleges vagy akkor képezd tovább magad, h másoknak szüksége legyen rád, h érezzd te is fontos vagy.

2021. szept. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Egyáltalán nem vagy felesleges.

Pl. ismersz a környezetedben idős embereket?

Segíthetsz nekik a bevásárlásban vagy valamilyen ügyintézésben.

Millió dolog van amivel foglalkozhatsz.

2021. szept. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
#1-el egyetértek, bár én erősebbeket szoktam inni, mert nem szeretem a sör ízét és a szénsavat sem. Elvagyok így, másképp én is utálnám az életemet.
2021. szept. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Azaz nem élvezném.
2021. szept. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
72%

Ha gondolod és beszélgetnél valakivel, írj privátban.

24 éves leszek, szintén nő.

Nekem 10 évesen fordultak meg a fejemben hasonló gondolatok, legalábbis erre emlékszem...

Azóta sok minden történt, hidd el, ez csak egy állapot, ami elmúlik. Állapottól függ, hogy mennyi idő alatt.🌺

2021. szept. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Adamah Mori válasza:
80%
Bármi is a baj,semmiképp ne az alkoholba fojtsd a bánatod.Akkor lennél tényleg haszontalan a társadalomnak,van elég alkoholistánk így is.Meg barátkozással is okosan,nem éri meg mindent bevállalni csak hogy hátbaszúrjanak a végén.
2021. szept. 12. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hogy vagy ma?
2021. szept. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!