Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sokba kerul magantanulonak lenni?

Sokba kerul magantanulonak lenni?

Figyelt kérdés
Ha van tapasztalat milyen is

2021. szept. 14. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha magántanár is foglalkozik veled, akkor igen, nagyon sokba. Ha magadtól tanulsz, akkor nem.
2021. szept. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%

Először is, igen.

Másodszor, nem tudom miért akarna bárki is magán tanuló lenni. Nem olyan jó dolog. A suliban ott van a közösség, lehet szerezni barátokat, meg minden. Én a kisebb örömöket, amiket ott lehet szerezni....nem adnám oda semmiért.💕🥰 És tuti nem lennék magántanuló. Tanulni ( sajnos 😂) így is, úgy is muszáj. Akkor viszont màr jobb többen, közösségben.😘 És együtt akasztani ki a tanárt...😂😂😂

2021. szept. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, kedves kettes, ezt annak mondd akit állandóan kiközösítenek. Nem fog egyet érteni veled.
2021. szept. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
#2 vagyok. Oké ezt értem, de azt azért el mondom, én is voltam kiközősítve. Csak én pont, hogy lesz*rom. Akkor megyek valaki máshoz. Nem kell besz*rni emiatt. Most meg már fel tudnék sorolni egy pár embert, akikre barátomként tekintek. Nyílván legjobb barátnőm csak egy van, a többiek inkább csak haverok.
2021. szept. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azt kell tudni, hogy ma a magántanulóság miatt "egyéni tanrednek" nevezett dolog van. Ez konkrétan azt jelenti, hogy az iskola biztosít heti 10 tanórát, amin a főbb tárgyakból készítenek fel (magyar, történelem és matematika biztosan, és ez mellé jön nyelv vagy természettudományos tárgy)

Ha ezekből elég neked az, ha csak heti 2 alkalommal segít neked a tanár, és tudsz önállóan készülni mellette, akkor nem drága.

Viszont ha szükséged van több tárgyból (például matematikából vagy nyelvekből) is ez mellé magánórákra, akkor ezeknek az ára miatt lehet, hogy nem lesz olcsó. (Ha kell segítség, több tárgyból is tudok ajánlani ingyenes vagy olcsóbb alternatívákat a magántanár helyett)


Különben meg hanyadikas vagy? Milyen típusú iskolába jársz?


Ha bármi kérdésed van a magántanulósággal kapcsolatban, bátran tedd fel.


Üdvözlettel: egy magántanuló


(#2-esnek pedig üzenem, hogy a magántanulók nagy része nem a kiközösítés miatt lesz az. Sokan betegek, akiknek sajnos nincs más választásuk a tanulmányaik elvégzéséhez vagy folytatásához.)

2021. szept. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!