Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változtathatnék ezen?

Hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem el a fősulit és félek hogy ide se sikerül annyira beilleszkedni. Félek hogy nem vagyok elég érdekes és más nem is kíváncsi rám. És még félek a főiskolától, hogy jól teljesítsek, nem akarok a legjobb tanuló lenni de azért szeretnék a jók között lenni. Mit tehetek?
2010. aug. 31. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos lesz olyan aki érdeklődik irántad hogy ki és mi vagy.

Beszélgess velük, próbálj haverkodni velük, ha hívnak buliba akkor nem mondj nemet, ne legyél szentfazék ezt alatt azt értem hogy ha kínálnak piával akkor fogadd el és igyál velük.

2010. aug. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy én semmiképp nem akarok alkoholt inni, bizonyos okokból. Tudom hülyén hangzik de én a tanulásra szeretnék koncentrálni főleg, hogy anyukánk büszke legyen ránk.:)
2010. aug. 31. 19:00
 3/5 anonim ***** válasza:
ezek után én se haverkodnék veled
2010. aug. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miért csak mert nem iszok alkoholt?
2010. aug. 31. 19:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ha azért nem iszol mert pl gyógyszert szedsz vagy ilyesmi azt megértik de ha állandóan a tanulásra koncentrálsz akkor kinevetnek, kigúnyolnak. Ők is tanulni mentek oda de azét néha ki kell kapcsolódni.

Igyál egy kicsit, érezd jól magad, ez a lényeg.

Ne legyél ilyen szent fazék hogy "jaj én nem iszok alkoholt, nekem tanulnom kell" mert akkor utálni fognak és csak azok fognak veled szóbamállni akik ugyan olyan könyvmolyok mint te de azok unalmas emberek, azok nem járnak szórakozni, nincs életük se.

2010. aug. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!