Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy változtathatnék ezen?

Hogy változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés

Amikor pl társaságban, baráti társaságban vagyok, vagy mondjuk simán egy haverral megyek a buszon, nem tudok felhozni témát. Nem tudok beszélgetést kezdeményezni...

Úgy gondolom, hogy amit én mondok az úgyse érdekli őt.

És én még csajozni akartam :S


2009. szept. 22. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Figyelj!

A barátaid azért(is)lettek a barátaid mert volt valami közös bennetek.Próbálj arról beszélgetést kezdeményezni...vagy valami sablonos témáról:csajok-foci-buli stb.

Amúgy ha más hoz témát akkor tudsz társalogni?

-z-

2009. szept. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha nem olyan felszínes, általános témákról van szó, akkor igen. De akkor is szűkszavúan.
2009. szept. 23. 15:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbálj meg véleményt nyilvánítani.Az be szokott jönni.Ha meg eltér a te véleményed másokétól akkor vagy győzzenek meg az igazukról vagy győzd meg te őket a saját igazadról.Szerintem ez is egy jó eszmecsere kezdete lehetne.

Vagy beszélgessetek a csajokról.Az is mindig tuti téma.Mindig csinálunk mi lányok olyat amit ki lehet beszélni:)

-z-

2009. szept. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
én is vagyok így nagyon sokszor! talán egy- két embernél vagyok úgy, hogy velük el tok mindenről beszélni, de az engem is zavar, hogy vannak emberek, akikkel dumálnák, meg minden, de egyszerüen nem jön össze, nincs téma, és igy ennyiben marad az egész! kivéve, ha ittas vagyok asszem, de akkor meg hamr rámunnak az emberek.
2009. szept. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!