Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elég bamba fejet vágok alapból...

Elég bamba fejet vágok alapból, ezen hogy változtathatnék?

Figyelt kérdés
Már többen is mondták, hogy elég bamba fejet vágok. De annyi a baj, hogy nekem ez az alap fejem, vagyis úgy értem, hogy amikor nem figyelek arra, hogy hogy nézek ki, akkor elég bamba fejet vágok alapból. Remélem érthető. Ebbe az is besegített, hogy sokat ülők a gép előtt? Hogy lehetne ezen változtatni, mert hiába próbálok normális fejet vágni, utána másra gondolok, és megint vissza áll abba a bamba fejbe. :S
2010. jún. 12. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Képet! :)
2010. jún. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
nekem van egy ilyen oszt.társam, Kiss Bernadett -nek hívják. Te nem ő vagy? :D
2010. jún. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Képet nem küldök, és nem vagyok lány.
2010. jún. 12. 12:15
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Magam is ilyen vagyok, többen szóltak már miatta. A szüleim korlátokat szabtak elém, így hát a sok számítógépezés biztosan nem lehet az oka ennek, viszont mondjuk megnézel egy vicces videót, vagy egyáltalán valami viccesre gondolsz, kívül is látszani fog valószínűleg, és akkor mosolyogni fogsz és nem az alaparckifejezés lesz az arcodon. Nekem bevált, hátha neked is segít. Egyik hátránya ennek az, hogy néha akkor is elröhögöm magamat amikor nem akarom, például tanítás közben röhögőgörcsöt kapok stb., de az biztos hogy segíteni fog.
2010. jún. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!