Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változtathatnék ezen?

Hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés
Olyan önző vagy féltékeny vagyok... Vagy nem is tudom hogy minek nevezzem magam. Ha én valakivel jóba vagyok mondjuk az osztályból, de azt látom hogy valakivel több időt tölt meg jobban el van (ugyanannyi ideje ismerjük egymást) akkor nekem egyből, nemtudom miért de nagyon rosszul esik, elkeseredek meg ilyenek... Ennek ellenére az osztályból mindnekivel jóba vagyok, de ha látom hogy valaki valakivel jobban el van, pedig én is lehetnék az akkor egyből ilyen érzések zajlanak le bennem. De persze nem mutatom ki mert nagyon jókedvű vagyok meg minden, de valamiért ez van velem. Jó tanács?
2010. nov. 17. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem genetikailag vagyunk ilyenek. Minden emberben benne van, van akinél erősebben, van akinél enyhébben, bennem és benned erősebb. Az már más dolog, hogy hogyan kompenzáljuk én pl bunkó vagyok meg lekezelő, te meg kedves. Ez van, idővel talán változik, bár ki tudja.
2010. nov. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves... Ezt a szót sem mondják rólam sokszor... Kifejezettem a bunkó jelző illik rám, pedig próbálok kedve slenni de vhogy mindig kitör... De sokanemiatt kedvelnek...
2010. nov. 17. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:

En is sokszor az vagyok, mondjuk en leginkabb a fiu barataimra, meg amikor a baratnommel beszelget egy fiu akivel amugy en is jol elvagyok. Es ilyenkor tok rosszul erzem magam, hogy miert vagyok a baratnomre feltekeny, meg tudom is, hogy a gyerek is bir engem de...

Az elobbinel pedig hogyha olyasvalaki beszeleget vele akivel nem vagyok annyira joban, vagy nem birom akkor utana mindig duzzogok ra egy kicsit, pl. direkt nem szolok hozza par percig, mashoz beszelek, ha mondd valamit "nem hallom" vagy elkezdek feltunoskodni meg cikizem. (marmint a baratot, nem azt akivel beszelget) Nagyon rossz, nem is akarom olyankor azt csinalni, kesobb megbanom, de valahogy mindig jon.. :( 14/L Te hany eves vagy amugy?

2012. máj. 16. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
U, bocsi, csak most nezem, hogy regi kerdes. :/
2012. máj. 16. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!