Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 20-30 éves közti lányok! Ti...

20-30 éves közti lányok! Ti boldogok vagytok azzal ahol tart az életetek? Ugyan így képzeltétek el magatokat 10-15 éve? Mit értetek el eddíg amit szerettetek volna? Férfiaknál úgy látom nehezebben alakul az életük tapasztalatom alapján.

Figyelt kérdés

26 éves férfiként teljesen máshogy képzeltem el magam. Sőt nem is gondolkoztam hogy mi lesz a jövőben.

Sajnos nincs hagyján, hogy élettársi kapcsolatom, de barátnőm sem. Munkám sincs mert csúsztam az egyetemmel,és sok haverom van így, azt vettem észre a fiúknak nehezebben megy ebben a korban az életük.

Tőletek az lenne a kérdésem, hogy még vagytok azzal elégedve amilyenek most vagytok?

Gondolok itt párkapcsolatra, önálló életre, munkahelyre, esetleg gyermekre.


Kort-nemet is írjatok légyszi!



2021. okt. 12. 18:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
50%

Többet szebbet és jobbat képzeltem mostanra 15 évesen (29 vagyok).

Ellenben a nagy átlaghoz képest ami nekem van az több szebb és jobb.

Nincs szép nagy kertes házam medencével, de van egy kis saját lakásom hitel nélkül. Nincs teslám, de van egy kis hondám szintén hitel nélkül. Nem élek Amerikában, de falura se kellett költöznöm olcsó ingatlanért (Pesten van). Nem jutok el évente 5x külföldre, de 1-2 évente 1x igen.


Azt az egyet bántam meg, hogy 21 évesen amikor lehetőségem lett volna nem mentem ki Amerikába a rokonokhoz, féltem, plusz szerelmes voltam és csak engem vártak egyedül.

2021. okt. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!