Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Értelmes ember vagyok, de...

Értelmes ember vagyok, de miért vagyok lusta, és miért nem viszem semmire az életben? 28/F

Figyelt kérdés

2021. okt. 19. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Mert megsem vagy ertelmes ... csak azt hiszed magadrol - hiszen ha ertelmes lennel, akkor nem lennel ebben a helyzetben :) Bocs, az igazsag sokszor nem fincsi! :)
2021. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk valamiben lehet nem én vagyok a legokosabb ember. Alapvetően suliban sose voltam hülye, és globális összefüggéseket is észreveszek, tájékozottnak tartom magam a világ dolgairól, csak valahogy az életemet nem sikerült jól vezetnem eddig.
2021. okt. 19. 14:24
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Azert nem viszed semmire az eletben, mert egyedul vagy ... ergo nincs partnered. Ismerhetned a mondast "minden sikeres ferfi mellet ott van egy no" ... naszoval - csajozz be es az eleted is jobb lesz (talan) :)
2021. okt. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Az már jót jelent, hogy elgondolkozol, hogy valami nincs rendben. Vannak akik ezt sem látják meg.
2021. okt. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Mivel a valóban intelligens ember ritka, mint a fehér holló, nem vennék arra mérget, hogy te közéjük tartozol.


Amúgy folyamatosan próbálj ki új dolgokat, tesztelj, értékelj.

2021. okt. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Valószínűleg túl sokat olvasol a neten mindenféle témában, viszont azt nem tartod szem előtt, hogy a tudásnak csak akkor van értelme, hogyha valamit javít az életed minőségén. Különben semmi értelme. Például ha lusta vagy, akkor arra fordítsad az idődet, hogyan legyél képes motiválni magad, ne pedig olyan dolgokkal foglalkozzál, ami ugyan érdekes, de teljesen haszontalan az életed jelenlegi helyzetében.
2021. okt. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
A legtöbb ember, aki eddig ilyeneket kérdezett, általában elveszett a részletekben, vagy a kétségek ölték meg a tettvágyát.
2021. okt. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
74%

cselekedj, és figyeld meg a következményeit. úgy is mondhatnám, hogy élj a jelenben. az, hogy értelmes vagy, egy jó eszköz, pl. kalapács. az viszont, hogy milyen házat építesz belőle, csak rajtad múlik. találd meg magadat. ha máson keresztül jobban megy, akkor egy párkapcsolat biztosan kiteljesíti az életed. csak arra figyelj, hogy ne vessz el a részletekben: ne veszítsd el a célodat! ne hagyd, hogy az eszközből cél váljon!


(köszönöm a kérdést, az, hogy átgondoltam, nekem is segített! :) )

2021. okt. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Moon_Walker ***** válasza:

lehet, hogy csak "szimplán" beteg vagy. ADHD-s vagy depressziós.

fordulj orvoshoz. az is jó időtöltés

2021. okt. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
79%

Hogy vidd valamire azért a mai világban sokkal több kell értelemnél, mondjuk hattér és sok sok sok pénz! Jó helyezkedes kapcsolatok stb. Vagy extra ritka mazlistanak és nagyon jó ötletnek kéne lennie hogy önmaga az otlet mar vigye valamire. Ha ilyesmire gondolsz. Nagyon nehéz a mai kiterjedt világban kiteljesedni, az nem elég hogy konkurencia minden téren temérdek van, még egy vállalkozás inditasa sem egyszerű ha van már terved. Sajnos ha kisemberek közé születsz a rendszer tesz róla hogy onnan sehogy ne tudj kitorni vagy nagyon nagy àron! Hogy allambácsinak megérje mindenképpen! Én ugyanígy érzek mint te, majdnem teljesen eselytelennek latom az egészet! Mondjuk van egy tervem de őrültség és az esély nem sok ra de mindegy majd ha bejon, leirom mi az.

Vagy tanulj tanulj amíg csak bírsz!


Visszaterve még azzal is viheted valamire ha a szöges ellentétje vagy az értelemnek, nézz körbe mik mennek a neten médiában varga iren , valovilag, és sorolhatnam ha elkepesztoen segg hülye vagy akkor is viheted valamire latod nekik sikerült 😄

2021. okt. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!