Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon gáz, ha olyan életet...

Nagyon gáz, ha olyan életet akarok élni, mint az Unabomber?

Figyelt kérdés

Nyilván nem arra gondolok, hogy robbantgatni akarnék.


Hanem ki akarok vonulni a világból, valahova a Sziklás-Hegység legmélyére és ilyen "primitív" életet akarok élni, a semmi közepén, egyedül. Olyat, amiben semmilyen formában nincs a 21.század.

Mindig az ilyen életről álmodozom, és tervezem, hogy így éljek, igyekszem elérni, tehát ez egyfajta cél az életemben, viszont vívódom is, mert másfelől meg néha elgondolkodom rajta, hogy ez beteges dolog így elzárkózni.



2021. okt. 19. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
de ki az az Unabomber, am leveleztem itt egy gyerekkel, aki ugyan ezt tervezi, lehet pont te vagy az
2021. okt. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Nem, nem gáz.

Az a gáz, hogy nem vagy képes felmérni, mivel járna ez.

Nincs internet, nincs orvos ha baj van, nincs vécé, nincs meleg zuhany.

2021. okt. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Na csak ehhez tőke kell. Felhalmozni raktárkészletet, tartós száraz élelmiszert, szerszamokat fegyvereket (vadaszat), állattartás (ketrec) meg úgy mindent. Lámpaolajat, petróleumot gazalackot... pénzpénzpénz... Víztározó...

Aztán jön az elszeparáltság súlya. Nem mindenkinek való.

Azzal flexelek, hogy 7 éve nem nézek tévét, de látod, itt vagyok. Tehat a direkt agymosást zártam ki, valamennyire, de ugye indíts csak el egy yt videót, mindjárt agymosás-reklám karacsony meg járvány meg kihülyekinemaz. Akarnál-e kitekinteni a világ emberiségére, vagy sem. Ha kitekintenél, hiányozna-e. Akkor kell net. Van-e lefedettség. Bejárnál-e a városba. Jármű, üzemanyag vagy szekér, ló, szamár. Életbentartása.

Képes vagy-e fát vágni 6 km gyaloglás, vadászportya, horgászat után. Állatot levágni.


Az a baj olyan nyomi elkenyeztetettek vagyunk (jahh persze, csak én!) hogy minimum 20 századi szinten tudunk megélni, egyszerűbben már nem igazán.

Mondom ezt úgy, hogy állatot tartok, fatüzelésű tűzhelyen főzök, azzal fűtök. De ott a gázos-villanyos is, nyáron azzal főzök. Télre a fát NEM én vágom fel. En rakom el a lekvárt de nem én sz@rom a befőttesüveget hozzá. Mélyhűtő nélkül sem akarnek lenni (tehát villanyáram).

2021. nov. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!