Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért rossz az ha nem akarok...

Miért rossz az ha nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés

Őszinte leszek, nem a gyerek a legnagyobb gond hanem hogy egy kulcslyuknyi lyukon préseljem át.

De ha még is tenném se tudnám szeretni. Sose szerettem a gyerekeket. Valószínűleg ez azért van mert a kisebb gyerekek mindig megbámultak mert visszahúzodó voltam.

Rosszakat mondták rám és ,TUDOM hogy nem mindegyik ilyen.

De akkor sem

Ez akkora bűn?



2021. szept. 9. 14:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
17l
2021. szept. 9. 14:56
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem bűn.

Ha nem akarsz gyereket, nem szülsz, és ennyi.

Ma már számtalan, könnyen elérhető és megfizethető módja van a védekezésnek.

2021. szept. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
28%

17 évesen??Dehogy bűn! Majd meggondolod magad, ha benő a fejed lágya!

Tapasztalatból mondom!

2021. szept. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Azt még hozzátenném hogy önzőnek és hálátlannak tartom magam.

De nem voltam ilyen ,mások tettek ilyenné most már csak elakarok takarodni innen messzire hogy elfelejtsek minden rosszat. Mert velem csak az történt

És nem,sőt teszek róla hogy ez ne változzon . Követem az álmaimat és ha valaha lesz is gyerekem mindenképp örökbefogadott és lány lesz.

2021. szept. 9. 14:59
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen teljesen normális így gondolkodni. De ha később sem akarsz gyereket, az sem bűn.
2021. szept. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy, sokat változhat még a gondolkodásod minden téren. Nincs semmi gond azzal se, ha 10-20 év múlva se akarsz gyereket. A te életed, úgy éled, ahogy te szeretnéd, ahogy neked jó. Tedd, ami boldoggá tesz! :)
2021. szept. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
3.ezt is annyiszor mondták pedig ugyaennyi évese eldöntöttem sőt korábban és már 24 vagyok pedig ugyanezen a véleményen vagyok, mit számít az neked hogy benő a fejed lágya ehhez? ez nem ész kérdése hanem érzet..a kettő tök más. ezt is unom hallani hogy benő hozzá a fejed majd meggondolod magad..nem mindegy mi lesz később ?
2021. szept. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 mindentudó99 ***** válasza:
53%
Császárral is lehet szülni. Véleményed változhat. Vénségedre meg mindenképp megbánod. Ne lesz aki rád nyissa az ajtót mikor már pelenkázni kell.
2021. szept. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Az az igazi önzőség, amiről a 8-as ír.
2021. szept. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
61%

#9 Pedig nagyon sok ember pont ezért szül gyereket, van egy ismerősöm aki 40 és még mindig a szüleivel él. Sosem volt barátnője stb.(csávó) Sőt ez még a jobbik eset... Vannak olyan "szülők" akik elveszik a fizetésüket a gyereknek stb.


Itt nem arról van szó hogy "jaj te lesz-rod a szüleidet? mIlYeN eMbEr vAgY tE?!" Ha a szülők nem engedik el a gyereküket úgy fogják végezni mint a fent említett illető. 40 évesen már saját barátokat, feleséget kellett volna találnia.. Majd 60 évesen fog barátokat találni ELŐSZÖR munkán kívül? xd

2021. szept. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!