Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rossz ember vagyok, ha kapcsol...

Rossz ember vagyok, ha kapcsolatban élő nőkkel van viszonyom?

Figyelt kérdés

Talán rossz kategória, de szándékosan nem a szex témakörben tettem fel a kérdést, mert nem "csak az a nő foglalt, akin fekszenek" tipusu válaszokra vagyok kiváncsi. Ateista is vagyok, tehát az isten szemében bün, pokolra jutsz, stb válaszok is hidegen hagynak.

Tehát jelenleg két kapcsolatban lévő nővel is aktiv szexuális viszonyom van, és mióta kicsit megismertem az egyik párját lelkiismeret furdalásom van. Azelőtt is jól tudtam, hogy kapcsolatban vannak, csak hidegen hagyott, hogy ezzel valakit nagyon összetörhet.

Talán a mentségemre szól, hogy egyik nőnél sem én kezdeményeztem a viszonyt, csak belementem a játékba. Miután megtörtént, mindketten többet szerettek volna tőlem és hajlandóak lettek volna szakitani, de leszögeztem, hogy jelenleg nem akarok semmi kapcsolatot, számomra ez csak a szexről szól.

Mióta megismertem azt a szerencsétlen srácot, próbálom leépiteni a barátnőjét. Mikor irogat csak későn válaszolok dióhélyban, és munkára hivatkozva visszautasitom a találkozót. A másik lánnyal még összejárunk, de kezd miatta is büntudatom lenni.

A lányok nem tudnak egymásről, pedig kérdezték, hogy van-e mással is hasonló kapcsolatom, és hazudtam...



2021. okt. 23. 00:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%

Igen.

De próbálsz javítani.

2021. okt. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem emiatt még nem vagy rossz ember. Segíts másokon.
2021. okt. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%

Nem vagy rossz ember! Emiatt biztos hogy nem!

Nekem jelenleg 3 barátnőm van, mindegyiknek van férje és - rajtam kívül - még legalább egy, két szeretője!!!

Mindegyik barátnőm tud a másik kettőről, és nem vergődnek.

Persze akkor sincs semmi, ha emiatt egyesek szemében rossz ember vagy, nem kell mindenkinek megfelelni!

Aki hisz a monogámiában, hát hadd higgyen...:)

Attól te nem vagy rossz, hogy poligámként élsz!

2021. okt. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 molnarmarcell21 ***** válasza:
78%
A kérdésedben te magad is leírod, hogy tudod, hogy rossz dolgot csinálsz :)
2021. okt. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

Addig csinálod majd, amíg nem töri egyik férj mind a 32 fogad.

Tisztességtelen dolog, amit csinálsz. Te is érzed, azért írtad ki a kérdést.

2021. okt. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
12%

Számomra ellentmondásos, hogy lelkiismeret furdalásod van, miközben megtagadod Istent.

Vagy kitaláció a kérdés, vagy pedig nagyon felszínes vagy, és csak próbálod elhitetni, hogy téged bánt a dolog.

2021. okt. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#6 azt akarod mondani, hogy egy ateistának nem lehetnek érzései?
2021. okt. 23. 11:09
 8/16 anonim válasza:
10%
Dehogynem, érezhet például fizikai fájdalmat. De őszinte emberi érzésekre képtelen, csupán állatias ösztönei vannak, mint ahogyan te magadnak is.
2021. okt. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Ezt majd akkor tudod aterezni, amikor a te nődet fogjak dugni a hatad mogott.
2021. okt. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 mindentudó99 ***** válasza:
81%
A szingli nők taszítanak?
2021. okt. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!