Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rossz ember vagyok, ha kapcsol...

Rossz ember vagyok, ha kapcsolatban élő nőkkel van viszonyom?

Figyelt kérdés

Talán rossz kategória, de szándékosan nem a szex témakörben tettem fel a kérdést, mert nem "csak az a nő foglalt, akin fekszenek" tipusu válaszokra vagyok kiváncsi. Ateista is vagyok, tehát az isten szemében bün, pokolra jutsz, stb válaszok is hidegen hagynak.

Tehát jelenleg két kapcsolatban lévő nővel is aktiv szexuális viszonyom van, és mióta kicsit megismertem az egyik párját lelkiismeret furdalásom van. Azelőtt is jól tudtam, hogy kapcsolatban vannak, csak hidegen hagyott, hogy ezzel valakit nagyon összetörhet.

Talán a mentségemre szól, hogy egyik nőnél sem én kezdeményeztem a viszonyt, csak belementem a játékba. Miután megtörtént, mindketten többet szerettek volna tőlem és hajlandóak lettek volna szakitani, de leszögeztem, hogy jelenleg nem akarok semmi kapcsolatot, számomra ez csak a szexről szól.

Mióta megismertem azt a szerencsétlen srácot, próbálom leépiteni a barátnőjét. Mikor irogat csak későn válaszolok dióhélyban, és munkára hivatkozva visszautasitom a találkozót. A másik lánnyal még összejárunk, de kezd miatta is büntudatom lenni.

A lányok nem tudnak egymásről, pedig kérdezték, hogy van-e mással is hasonló kapcsolatom, és hazudtam...



2021. okt. 23. 00:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%

9# - azt, hogy az ő nőjét dugják, azt ő fogja megtudni legkésőbb!

Nekem elhiheted...

2021. okt. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
26%

Mivel ateista vagy ezért a gyóntatod nem tud felmenteni a bűneid alól ide irogatsz, hogy mi mentsünk fel.


Immanuel Kant a nem volt vallásos ellenben afelvilágosodás egyik legnagyobb filozófusaként tiszteljük. Ő írt a "kategorikus imperativuszról": Ennek a lényege: "Élj ugy hogy életed mindenki számára például szolgálhasson" Gondold át hogy milyen lenne ha mindenki úgy élne ahogy te, es megvan a válasz.

2021. okt. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
42%

Nem a te felelősséged, hanem azé a nőé, aki csalja a párját.

Nem miattad csalja, ha te nem lennél, csalná mással.

Más házasságát, kapcsolatát nem neked kell helyrehozni, nem is te teszed tönkre.

Soha nem a harmadik fél hibás, ha egy kapcsolatban valaki félrelép.

A hűtlenség, a megcsalás döntés kérdése. A megcsaló fél döntése.

És minden megcsalásban két hibás fél van: a megcsaló, és akit megcsalnak. (Nyilván nem feltétlenül egyenlő arányban, de hogy ez 50-50, vagy 70-30, vagy 95-5, az esetenként nyilván változhat.)

Legkevésbé a harmadik hibás/felelős, hiszen ő az egyetlen "csereszabatos" elem az egyenletben.

Lehet lepontozni (nyilván fogják is, mert rengetegen nem bírják elviselni az igazságot), de attól ezek tények maradnak.

2021. okt. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
49%

Csak annyiban nincs igazad, hogy ha az illető nehezen találna bárkit is, akivel megcsalja a párját, vagy valami más korlátozó tényező lenne, akkor sokkal kevesebb lenne a megcsalás.

Tehát igenis, SZÁMÍT az is, AKIVEL megcsalnak valakit.

2021. okt. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
30%
#14: nem számít. Aki akar, talál.
2021. okt. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
61%

#14 - "akkor sokkal kevesebb lenne a megcsalás"

Ahogy te tévedsz!!!

2021. okt. 27. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!