Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért probléma, hogy erre...

Miért probléma, hogy erre vagyok a legbüszkébb?

Figyelt kérdés
Egy nő megszólított ês megkérdezte, hogy hol csináltattam a brazil fenékfeltöltésem, mert női szemmel is nagyon tetszik neki, ő is ilyet szeretne. Elmondtam neki, hogy nincs ilyenem, konditeremben edzek naponta, farizomaktivitást elősegítô gyakorlatokat is végzek. Férfiak is sokszor észreveszem, hogy megnézik, illetve megdicsérik, hogy nagyon formás popsim van. Nem vagyok magamutogató pi.a, aki a közösségi oldalakon keres önigazolást a begyűjtött lájkok, szívecskék formájában. Nem csak edzésből áll az életem, mint mindenki más, én is dolgozom.
2021. okt. 30. 08:54
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:
94%
8, Hát a legtöbb pasinál többre is mész egy kifejezetten formás feszes kerek izmos seggel mint a diplomáddal. 😂
2021. okt. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Nem dicsekvésből írtam ki. Azt próbalom megfejteni, hogy miért ennyire furcsa mások szemében, hogy erre vagyok a legbüszkébb.
2021. okt. 30. 10:16
 13/32 anonim válasza:
92%
Mert felszínes
2021. okt. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó, hogy edzel és formában vagy, de igenis kiábrándító, ha valaki a seggére a LEGbüszkébb az egész életében.
2021. okt. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Egy kèp nèlküli oldalon , név nèlkül, tàvolról hencegni valamivel🙄


Okè

2021. okt. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim válasza:
15, Bezzeg ha ki is rakná ide, csak jókat kapna.
2021. okt. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Nem csak erről van szó , férfiakat ugyanúgy lenèzem , amikor feljönnek ide , mondanak vmi sztorit aminek az a csattanója, hogy "azért lehet mert jól nèzek ki"?


Ki tudja , ki meg mi lehet az entitàsok mögött - mèg csak nem is profilnak hívnàm


Mindenesetre:

"Messze ülő ember, azt ír amit akar"

2021. okt. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
89%

Azért gáz, mert teljesen nyilvánvaló hogy ez nem tart örökké. Előbb-utóbb megöregszel és oda a feszes test. Amivel nincs semmi gond, ez az élet rendje. De ha neked ez a legnagyobb valami az életedben, akkor bele fogsz betegedni, ami a mentális állapotod drasztikus romlását jelenti, aminek következtében az emberek rendszerint iszonyatosan elviselhetetlenné válnak.

Másrészt ez hirtelen is megtörténhet, pl ér egy baleset, ágynak esel és nem tudsz edzeni, megint csak oda a büszkeséged tárgya.

2021. okt. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert ezek múló dolgok. Elkapsz egy komoly betegséget vagy történik egy sérülés évekre kiesel a buliból és csak egy elsorvadt ráncos segg marad hátra. Utána majd mire leszel büszke? Felszínes dolog ami el fog múlni, csak idő kérdése. Nekem egy csoda személyiség sokkal izgatóbb mint egy brazil segg. De hát izlések és izléstelenségek. Nyugodj meg, meg fogod találni az alfádat. Illetve annyi, hogyha majd megyek jövő hónapban a terembe előttem legyél a futógépen mert arra leszek és kevésbé lesz unalmas sétálnom.
2021. okt. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:
Mert troll vagy kérdező és irigy valakire, nagyon egyszerù a megfejtés.
2021. okt. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!