Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért probléma, hogy erre...

Miért probléma, hogy erre vagyok a legbüszkébb?

Figyelt kérdés
Egy nő megszólított ês megkérdezte, hogy hol csináltattam a brazil fenékfeltöltésem, mert női szemmel is nagyon tetszik neki, ő is ilyet szeretne. Elmondtam neki, hogy nincs ilyenem, konditeremben edzek naponta, farizomaktivitást elősegítô gyakorlatokat is végzek. Férfiak is sokszor észreveszem, hogy megnézik, illetve megdicsérik, hogy nagyon formás popsim van. Nem vagyok magamutogató pi.a, aki a közösségi oldalakon keres önigazolást a begyűjtött lájkok, szívecskék formájában. Nem csak edzésből áll az életem, mint mindenki más, én is dolgozom.
2021. okt. 30. 08:54
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
100%
Lehet azért csodálkoznak azon, hogy arra vagy a legbüszkébb, mert nincs is olyan fantasztikus segged, mint gondolod. 🤷
2021. okt. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos, hogy megkérdőjeleztek, évekig jártam versenyekre, ahol számos érmet nyertem. Elárulom, hogy 2 hónap kimaradt tavasszal egy műtétem miatt, mégsem változott meg az alakom, pedig csak jó étrend és könnyített mozgás ment.
2021. okt. 30. 12:13
 23/32 anonim ***** válasza:
43%
Számomra nem furcsa, hogy arra vagy büszke, amiért sok időn át megdolgoztál. Nyilván a diplomádért is sokat tettél, én ahhoz is gratulálok Neked, de egy formás, izmos női fenék is elismerésre méltó! Ha pedig minden testrészed edzed, az még jobb, az arányos alkat miatt. 💪☺️
2021. okt. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Dehat ez most a korszellem.
2021. okt. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Szabad tudni, milyen versenyekre jártál? ☺️
2021. okt. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
81%
Igazi seggfej vagy.
2021. okt. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
Szia, ha nem kamu, akkor privatban adsz par tanacsot? 2 hete kezdtem el en is edzoterembe jarni, lett szemelyiedzom is, aki ferfi, es nem tudom, egyaltalan nem magyarazta el a dolgokat, nem adott edzestervet, amiket kiprobaltunk abban nem volt guggolas vagy hid.
2021. okt. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
most valaki komolyan elhiszi, hogy egy random no az utcan leszolit egy IDEGEN FERFIT, hogy hol toltette fel a feneket? hagyjuk mar..
2021. okt. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

28, miről beszélsz, ki a tököm mondta, hogy a kérdező férfi?


Kérdező, megszállott jóseggfetisiszta férfiként azt gondolom, hogy azért jó, ha van egy nő életében, ami fontosabb a külsejénél. Mindezt úgy mondom, hogy szinte semmit nem értékelek annyira egy nőn, mint ha jó a feneke.

2021. nov. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Szerintem oké ha erre vagy büszke. Azért nagyon megnézném milyen. Nincs egy képed róla? :)

A test valamilyen szinten az önkifejeződés eszköze is. Mindenki jól akar kinézni. Ha másoknak jó a teste az másokat is jó érzéssel tölt el. Te nem adottságra vagy büszke hanem a munkádra.


Bár a "brazil" jelző azt feltételezi hogy nem formás és izmos, hanem nagy mint egy szambatáncosnőé. Ami nem feltétlen rossz ha formás. De ha olyan mint a mai modern amcsi ideál a nagy$eggű feka csajokról akkor az nem jó. :D

2021. nov. 7. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!