Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen célt kéne magamnak...

Milyen célt kéne magamnak találni ami reális?

Figyelt kérdés

Nem vagyok elégedett az életemmel úgy összességében.

Ami boldogságot nyújt nekem a foci, mert olyankor nem jár az agyam, nincs ez a döntési fáradtság. Minden ösztönből és rutinból jön.

Mindig az aktuális mérkőzésre öszpontosítok, játszok kispályán és nagypályán is, így 3/4 naponta vannak mérkőzések. Tehát belátható időn belül.

Viszont most már csak márciusban lesz majd legközelebb.

És félek, hogy megint depresszióba fogok esni.


Valami apró cél is jó lehet, bármi kapaszkodó.


29 F



2021. nov. 21. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Első feladat: reális célt találni, ami teljesíthető és örömöt okoz. Én is így kezdtem, amikor kellett valamit kezdjek magammal.


Egyszer mikor épp kirúgtak egy melóhelyről (utáltam amúgy), adtak egy ilyen kis biszbasz rajzolós szobrot, aminek az egyik szemét berajzolták és azt mondták, hogy akkor rajzoljam be a másikat, amikor az teljesül, amit szeretnék. Gondoltam valamire, de nem reméltem, hogy az bármikor teljesülhet. Ezt a szobrot ki is hajítottam, mert erre emlékeztetett. Aztán 3-4 év múlva teljesült a dolog, amin teljesen ki voltam akadva, mármint, hogy sikerült. Azóta nem hiszem, hogy lehet olyan kívánság, ami teljesen esélytelen. Nagyon sok minden megvalósult és most is sok tervem van.

2021. nov. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem mi volt az a kívánság? :O
2021. nov. 21. 11:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem igazán:) De elég nagy volt, ahhoz, hogy ne higgyem reálisnak. Kb annyi idős voltam, mint te most.
2021. nov. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!