Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért látom magam csúnyának? 24F

Miért látom magam csúnyának? 24F

Figyelt kérdés

Gyakran meg kapom azt, hogy: "hát egy ilyen jóképű srác mint te..."

vagy "ha csak fele annyira jóképű lennék mint te"

vagy "ilyen jóképű pasival még nem ismerkedtem mint te" stb stb.


És én ezeket egyszerűen nem értem, és kivagyok rajta akadva ha ilyeneket mondanak nekem, mert ha belenézek a tükörbe egy ronda embert látok... Egyszerűen annyira csúnyának találom magam, hogy néha elmegy az életkedvem.

Gyakran ha belenézek a tükörbe megjegyzem magamnak, hogy "de egy rusnya egy féreg vagy te"😂


Szóval miért van ez, hogy mások szerint jóképű vagyok, de én meg egy balfácánt látok, egy rusnya férget?


Ti is csúnyának látjátok magatokat?


Lehet tényleg nem vagyok ronda, és csak én látom úgy?


Ez valami betegség vagy mi?


2021. nov. 21. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiány
2021. nov. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ismertem egy ilyen fiút. Nagyon önbizalomhiányos volt, nekem pedig pont az ideálom volt a srác és nem értettem, hogy nem látja magát tökéletesnek.

Az ember rendszerint sokkal kritikusabb önmagával, mint másokkal.

De próbálj meg másképp nézni magadra. Állj oda a tükör elé és kezdd el nézni magad. Figyelj oda a részletekre és keress magadon olyasmit ami tetszik, például nézd meg alaposan a szemed színét.

Ami pedig nem tetszik magadon, és lehet rajta változtatni, akkor tegyél érte. Amin nem lehet, azt fogadd el. Minden ember különleges és ettől szép az egész.

Nem írtad, hogy szoktál-e edzeni, de a sport is tud segíteni.

Ha pedig ennyien ilyen pozitív dolgokat mondanak rólad, csak nem tévednek.

2021. nov. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Előbb elkell fogadnod önmagad és utána az ilyen bókok is értelmet nyernek majd a szemedben.
2021. nov. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mutass képet!
2021. dec. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!