Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenféle képen szaltózni...

Mindenféle képen szaltózni szeretnék előre, hátra sok féle képpen de nem tudom hol gyakrolni :S és az iyleneket hol oktaktják?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem iratkozz be egy artistaképzőbe! :D


Viccet félretéve: valami olyan sportkörben kellene próbálkoznod, ahol tornászokkal foglalkoznak.

2010. dec. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen ez engem is érdekelne! Meg van, aki olyan mutatványt csinál, hogy lemegy hídba aztánonnan hátralendül és felugrik és ezt sokszor egymás után. Valahogy így: http://www.youtube.com/watch?v=80rMtc_eVfI
2010. dec. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jaajaa vágom :D mind a 2-t de jó lenne úgy pörögni mint a vidiben :) én a szaltót suliba tesin tudom gyakorolni de azt se mindig és ezt nagyon sokat kell gyakorolni az előre szaltót a többit nem tudom a hátra szaltó-hoz meg sokan mondják hogy csak bátorság kell :)
2010. dec. 10. 17:34
 4/6 ivanita válasza:
Szerintem ezt valaki vagy tudja vagy nem.
2010. dec. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Létezik olyan sportág hogy PARKOUR.Üsd be a youtube.com oldalra és nézz meg pár ilyen videót.És azthiszem van ilyenre lehetőség a 13.kerületben.Ebben a sportágban csinálnak mindent:falfutást,előre/hátra szaltó,ugrások,falmászás.Tényleg érdemes lenne neked kipróbálni:)
2010. dec. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát... A kézen átfordulást előre (ami azon a youtube videón van, és olyan szépen körülírta valaki) elvileg suliban is kéne tanítsák 11. osztály környékén...


(Különben a "képen" és a "képpen" között van egy kis különbség.)

2010. dec. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!